UWAGA!

Mateusz Bogdanowicz w Olimpii

Elbląg, Mateusz Bogdanowicz w Olimpii
fot. nadesłana

ZKS Olimpia Elbląg podpisała kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Tym razem do żółto-biało-niebieskich dołączył doświadczony, 28-letni obrońca Mateusz Bogdanowicz. To wychowanek Olimpii Elbląg, który w seniorskiej drużynie z Agrykola 8 nie rozegrał zbyt wielu spotkań. Piłkarskie szlify Bogdanowicz zbierał m.in. Barkasie Tolkmicko, Concordii, Huraganie Przodkowo czy ostatnio w Huraganie Morąg.

W tym ostatnim zespole w minionych sezonach był podstawowym graczem. Jako obrońca zdobywał ważne bramki m.in. w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, który Huragan Morąg wygrał 3:1 i zdobył puchar.
       - Jestem niezmiernie zadowolony z powrotu po wielu latach do Olimpii Elbląg. Chcę być ważnym ogniwem zespołu. Mam nadzieję, że moim doświadczeniem pomogę Olimpii w odnoszeniu jak najlepszych rezultatów - powiedział Mateusz Bogdanowicz. - Moim celem jest gra w podstawowej jedenastce. 
       Mateusz Bogdanowicz to trzeci zawodnik, który tego lata wzmocnił żółto-biało-niebieskich. Do zespołu dołączyli wcześniej bramkarz Krzysztof Pilarz i pomocnik Tomasz Sedlewski. Bogdanowicz podpisał kontrakt z Olimpią na 12 miesięcy.
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama