Mistrzem Warmii i Mazur IV LO z Elbląga (piłka ręczna)

Finiszują rozgrywki w grach zespołowych „Licealiady” na szczeblu wojewódzkim. Elbląski Szkolny Związek Sportowy zorganizował finał mistrzostw szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Mistrzostwo wywalczyła reprezentacja IV Liceum Ogólnokształcącego z Elbląga.

Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły cztery najlepsze drużyny z turniejów regionalnych. Gospodarze, drużyna IV LO z Elbląga pokonała 18:14 (8:4) Zespół Szkół nr 5 z Ełku, ale przegrała 12:18 (6:9) z Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych z Karolewa. W ostatnim meczu elbląskie IV Liceum Ogólnokształcące pokonało 20:17 (10:9) V Liceum Ogólnokształcące z Olsztyna i zdobyło Tytuł Mistrza Warmii i Mazur „Licealiady” w piłce ręcznej chłopców. O tytule zadecydował korzystniejszy bilans bramek elblążan od drugiego w turnieju z jednakowym dorobkiem punktowym V LO z Olsztyna. Trzecie miejsce dla reprezentacji Zespołu Szkół nr 5 z Ełku, a czwarte zdobyła drużyna Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych z Karolewa.