UWAGA!

Mistrzostwa Żandarmerii Wojskowej w piłce siatkowej

 
Elbląg, Mistrzostwa Żandarmerii Wojskowej w piłce siatkowej
fot. nadesłana

Elbląski oddział ŻW był organizatorem Mistrzostw Żandarmerii Wojskowej w piłce siatkowej, które odbyły się przy współudziale Komendy Głównej ŻW w Warszawie i Urzędu Miasta w Elblągu w dniach 24-28 lutego.

Zawody, które rozegrano na hali sportowej Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu miały na celu popularyzację piłki siatkowej w środowisku wojskowym oraz wyłonienie składu reprezentacji na zbliżające się Mistrzostwa Wojska Polskiego.
       Uroczystej inauguracji Mistrzostw ŻW w piłce siatkowej dokonali komendant Oddziału ŻW w Elblągu płk Sławomir Urbański oraz szef Wydziału Wychowania Fizycznego
       i Sportu KGŻW w Warszawie ppłk Tomasz Łukasiewicz. 
       W mistrzostwach udział wzięło około 100 uczestników z Oddziałów i Centrum Szkolenia ŻW. Po rozegraniu 29 meczów, mistrzem Żandarmerii Wojskowej w piłce siatkowej w 2014 roku została drużyna Oddziału ŻW w Żaganiu. Na drugim miejscu uplasował się team z Oddziału Specjalnego ŻW w Mińsku Mazowieckim, a najniższy stopień podium przypadł dla drużyny z Oddziału Specjalnego ŻW w Warszawie. Na zakończenie Mistrzostw ŻW w piłce siatkowej wybrano najlepszego rozgrywającego, którym został mł. chor. Grzegorz Waszkiewicz, a tytuł najlepszego zawodnika przypadł dla st. szer. Przemysława Biernackiego z Oddziału ŻW w Żaganiu.
       Po czterech dniach zaciętej rywalizacji drużynom, które zajęły miejsca na podium oraz zawodnikom wyróżnionym indywidualnymi tytułami puchary i statuetki wręczył komendant Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Elblągu płk Sławomir Urbański. Komendant elbląskiego oddziału gratulując zwycięzcom i wyróżnionym życzył im osiągnięcia sukcesów
       na zbliżających się Mistrzostwach Wojska Polskiego w piłce siatkowej.
      
st. chor. szt. Paweł Kowalski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama