UWAGA!

Młodzi elblążanie na podium

 Elbląg, Młodzi elblążanie na podium
Fot. Mateusz Skorek

W ubiegły weekend (25 - 26.09) w Braniewie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików do lat 14 w tenisie. Zawodnicy ze szkoły tenisa Score reprezentujący Elbląg zajęli wszystkie trzy miejsca na podium.

Zwycięzcą turnieju singlowego został Wiktor Bieliński, drugi był Piotr Kowalik a brąz zdobył Igor Piotrowski. Gra deblowa również została zdominowana przez chłopaków reprezentujących elbląski klub. W finale Piotr Kowalik w parze z Antonim Łukaszewiczem zwyciężyli wraz z Wiktorem Bielińskim i Igorem Piotrowski.

 

- Chłopaki regularnie startują w zawodach ogólnopolskich i zaczynają już startować w turniejach międzynarodowych. Dotychczasowo jako drużyna zdobyli 5. miejsce w Polsce zaś Igor Piotrowski zdobył w tym roku już dwa medale w Mistrzostwach Polski w grze deblowej do lat 12. Piotr ma już w tym roku na koncie dwa turnieje wojewódzkie w starszej kategorii - do lat 16. Wiktor z powodu nauki mało startuje ostatnio w turniejach za to Piotr i Wiktor kończą ten sezon i rozpoczynają okres przygotowawczy - tłumaczy trener szkoły Mateusz Skorek.

 

Igor Piotrowski ma do zagrania jeszcze dwa turnieje do lat 12 z serii Kinder Trophy gdzie jest na prowadzeniu - za wygranie całego cyklu otrzyma wyjazd na turniej międzynarodowy, który odbędzie się w Akademii Tenisowej Rafaela Nadala w Hiszpanii.

 

Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

AG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)