UWAGA!

Młodzi jeźdźcy na prestiżowych zawodach

 Elbląg, Młodzi jeźdźcy na prestiżowych zawodach
fot. nadesłana

W minioną niedzielę (17 czerwca) dzieci reprezentujące stajnie z regionu: Majątek Tulisówka k. Narusy, Stajnia Piastowo Pod Lasem, Milejewko z Milejewa oraz Stajnię Lipnik k. Kadyn oraz zaproszonych Stajni Płoskinia i Pacłótowo wzięły udział w zawodach jeździeckich o najwyższej randze w Polsce.

Do pokazowego wyścigu Pony Cup Torpol Race podczas CSIO 5*Sopot udało się  wytrenować i przygotować dziewięć par kucyków i dżokejów. Wyścig kucyków uatrakcyjniał oprawę artystyczno-sportową tak dużej imprezy jeździeckiej, a same dzieci nie odpuszczały rywalizacji na torze. Tym razem wyścig wygrał Julian Chrzanowski na koniu Roki, który jest własnością Katarzyny Nazarewicz. Podczas wyjazdu do Sopotu spełniło się wiele marzeń np. występ na sopockiej arenie czy spotkanie sław jeździeckiego świata np. Jarosława Skrzyczyńskiego, wielokrotnego tryumfatora w konkursach najwyższych klas i rankingów, członka Kadry Narodowej.
       Drużyna Pony Cup pokazała, że współpraca i uzupełnianie się w dążeniu do celu sprawia, że wszystko jest możliwe. Pełni wrażeń wracamy do przygotowywania kolejnych zawodów jeździeckich dla najmłodszych, które odbędą się już w połowie lipca.
       Aktywnie wspieramy i popularyzujemy różne formy jeździectwa już nie tylko w regionie, przy tejże okazji prosimy o poparcie naszej inicjatywy w programie,  byśmy mogli rozwijać i kontynuować misję Pony Cup w tym i następnych sezonach.
      
      
Ewa Obrycka - Błaut, organizator Pony Cup

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama