UWAGA!

Młodzicy Olimpii zagrają o finał

 
Elbląg, Młodzicy Olimpii zagrają o finał

Podopieczni trenera Adama Albertowicza zagrają w sobotę, 22 grudnia halowy półfinałowy turniej piłki nożnej organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Młodzicy rocznika 2007 to kolejna drużyna Akademii Piłkarskiej Olimpii Elbląg, która ma szansę zagrać w finałowych zawodach.

Wcześniej awans wywalczyli Młodzicy rocznik 2006 oraz Orlicy rocz. 2008. Chłopcy z rocznika 2007 o finał zagrają w Olsztynie. Oprócz drużyny prowadzanoje przez trenera Albertowicza wystąpią: Stomil Olsztyn, Concordia Elbląg (prowadzona przez Bartłomieja Florka), Polonia Pasłęk (trenowana przez Mariusza Perlejewskiego) oraz MKS Korsze.
       W turnieju ćwierćfinałowym Olimpia Elbląg zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie Concordii Elbląg. Identyczna sytuacja miała miejsce w zawodach eliminacyjnych gdzie z pierwszego miejsca awansowały "Słoniki", "Żółto-biało-niebiescy" zajęli druga lokatę.
       Turniej półfinałowy zostanie rozegrany systemem każdy z każdym. W 5-drużynowej grupie mecze będą trwały 1x15 minut. Chłopcy zagrają na pełnowymiarowej hali o wymiarach ok. 40x20m. Do finału awansują 2 najlepsze drużyny.
       Turniej finałowy zaplanowany jest na 6 stycznia. Znamy już czterech uczestników, którzy półfinałowe turnieje grały w niedzielę, 16 grudnia. Na przeciwników czekają: Rominta Gołdap, Mini Soccer Academy Mrągowo, Żuri Olsztyn i Motor Lubawa.
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama