UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nasi uczniowie chcą u nas pracować!

2014-09-13
08:00
 
Nasi uczniowie chcą u nas pracować!

Nasi uczniowie pragną zostać instruktorami Grupy Wodnej! To chyba nasz największy sukces. To także ogromna odpowiedzialność i powód do ciągłej mobilizacji. Fakt, że inspirujemy dzieci i młodzież do rozwoju, do pracy nad sobą to także powód do dumy.

Oto kilka życiorysów elblążan zainspirowanych Grupą Wodną:
      
       Paweł Sz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Z wykształcenia muzyk. Zarażony „żeglarskim bakcylem” studiuje w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni, żegluje na Darze Pomorza. Prowadzi świetne zajęcia na windsurfingu. Młodszy Ratownik, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy.
      
       Oskar Sz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Podwyższa swoje nurkowe kwalifikacje, żegluje po ciepłych morzach (był z nami na rejsach w Chorwacji, teraz płynie w Grecji). Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, płetwonurek.
      
       Xenia L. - uczyła się pływać w Grupie Wodnej, jeździła na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Żegluje, nurkuje i pływa na windsurfingu. Uwielbia podróże. Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, płetwonurek.
      
       Kacper Dz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Świetnie żegluje. Był z nami na różnych żeglarskich wyprawach. Kacper jest zawsze pierwszy do pomocy. Studiuje na Politechnice Gdańskiej. Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy.
      
       Nasza misja to wspieranie Ciebie, rodzicu, w Twojej pracy nad harmonijnym i zrównoważonym rozwojem Twojego największego skarbu (lub skarbów) – Twoich dzieci.
      
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
       Niezawodna Grupa Wodna
       www.grupawodna.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl