UWAGA!

Nasi uczniowie chcą u nas pracować!

 Nasi uczniowie chcą u nas pracować!

Nasi uczniowie pragną zostać instruktorami Grupy Wodnej! To chyba nasz największy sukces. To także ogromna odpowiedzialność i powód do ciągłej mobilizacji. Fakt, że inspirujemy dzieci i młodzież do rozwoju, do pracy nad sobą to także powód do dumy.

Oto kilka życiorysów elblążan zainspirowanych Grupą Wodną:
      
       Paweł Sz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Z wykształcenia muzyk. Zarażony „żeglarskim bakcylem” studiuje w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni, żegluje na Darze Pomorza. Prowadzi świetne zajęcia na windsurfingu. Młodszy Ratownik, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy.
      
       Oskar Sz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Podwyższa swoje nurkowe kwalifikacje, żegluje po ciepłych morzach (był z nami na rejsach w Chorwacji, teraz płynie w Grecji). Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, płetwonurek.
      
       Xenia L. - uczyła się pływać w Grupie Wodnej, jeździła na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Żegluje, nurkuje i pływa na windsurfingu. Uwielbia podróże. Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy, płetwonurek.
      
       Kacper Dz. - uczył się pływać w Grupie Wodnej, jeździł na Kolonie Wodne najpierw jako uczestnik, później wolontariusz (pomocnik instruktora). Obecnie Instruktor Grupy Wodnej. Świetnie żegluje. Był z nami na różnych żeglarskich wyprawach. Kacper jest zawsze pierwszy do pomocy. Studiuje na Politechnice Gdańskiej. Młodszy Ratownik, Sternik Motorowodny, Żeglarz Jachtowy.
      
       Nasza misja to wspieranie Ciebie, rodzicu, w Twojej pracy nad harmonijnym i zrównoważonym rozwojem Twojego największego skarbu (lub skarbów) – Twoich dzieci.
      
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
       Niezawodna Grupa Wodna
       www.grupawodna.pl

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie