UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co się dzieje z dopingiem ludzi jak kot napłakał zero palakatow zacheciania młodych ludzi. A nie jesteśmy takim małym miastem HALO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    Wstyd(2019-08-25)
  • Legia grała, stąd frekwencja na łuku. Prawdziwi kibice zapełnili a1, vip i a2 - kibice stali dobrze (nam) naszym doj...śpiewając "jesteście fun club em" bez wulgaryzmów a serio pojechali, mieli rację, po frekwencji na łuku to widać. Owszem możecie mi zarzucać, że trzeba było iść na łuk - nie jestem fanatykiem, nie nazywam się kibolem (chociaż inni tak twierdzą), i na łuku byłem ale tam się nie da meczu oglądać, ale za to atmosfera sztosz. Reasumując: każdy kto narzeka na łuk, niech tam zasiądzie następnym razem, i nie zmuszajmy nikogo by szedł na łuk, ale też nie nazywajcie się fanatykami ZKS skoro się spóźniacie na mecz bo (L) gra, mi przez takie zachowanie - nie pierwszy raz- zaczyna nie odpowiadać ta legendarna zgoda. Nie tylko przez spóźnianie, jest wiele innych wątpliwości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Tomasz 85(2019-08-26)
Reklama