UWAGA!

Nocne bieganie na orientację

 Elbląg, Bieganie nocne to dopiero wyzwanie
Bieganie nocne to dopiero wyzwanie (fot. nadesłana)

W piątek, 5 lipca, w Bażantarni odbędą się XXI Nocne Mistrzostwa Elbląga w Biegu na Orientację. Na śmiałków będą czekały cztery trasy do wyboru. Sportowa rywalizacja, dużo super zabawy i pozytywnej energii - zachęcają organizatorzy.

Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy wiacie „Wiktorówka”. Idziemy trasa „GREEN VELO” wzdłuż działek, za którymi skręcamy w lewo, mijając po prawej stronie polanę. Dalej około 100 m i jesteśmy w centrum zawodów. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów i dużych /pełnoletnich/ na nocny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Prosimy o zabranie latarek, czołówek itp., a także akcesoriów do ogniska czyli kiełbaski, chleb, napoje itd. Start pierwszego zawodnika o godz.19.
       Zawody będą przeprowadzone za pomocą kart startowych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane nocne, wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl.
      
inf. nadesłana

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • .. .. a także akcesoriów do ogniska czyli kiełbaski, chleb, napoje itd. No nie, kiełbasa jest akcesoriem do ogniska, świat chyba zwariował, hahahahahaha, kto to pisał?
Reklama