UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • 1.4 mln na ciamajdy kpina!!!!!
 • Człowieku ty masz świadomość jak mało to jest? Weź pomyśl podziel to wszystko na cały zespół. Ile może dostać statystyczna zawodniczka 40 tysięcy za sezon ? A potem co w wakacje na truskawki zbierać? Przecież to ma być profesjonalny sport ona w ciągu tych 10 lat kariery powinna się zabezpieczyć do końca życia. A co jak kontuzję złapie? A co jak klub się nie wypłaci? Kontraktu nie przedłuży bo formy nie będzie? Na sport dla fajnych dziewczyn nie żałować niech dostają jak najwięcej! I do tego dołożyć drugie tyle na sport młodzieżowy niech zdolna młodzież która coś robi też widzi perspektywy w sporcie pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Do gosc(2019-08-13)
 • @Do gosc - Chyba pomyliłeś dyscypliny. Jaki profesjonalny sport? Zabezpieczyc się przez 10 lat grania w piłkę ręczną na resztę życia? To nie piłka nożna lub zamożne kluby męskiego handballu. Niestety realia są takie, że równolegle z grą trzeba zdobyć wykształcenie pozwalające na pracę zawodową po przygodzie z piłką.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  nijmegen(2019-08-14)
 • @Do gosc - Po co wdajesz się w dyskusje. Mało i nie mało. W kwestii wynagrodzeń akurat od dwóch sezonów masz regres. Kto nie zgodził na się na znaczącą obcinkę żegnał się z klubem. Nie ma czegoś takiego jak statystyczna zawodniczka. Kluczowe spokojnie powinny odbierać z kontraktu 6-8 tys. a tak nie jest. Dlatego gramy tym co mamy.
Reklama