UWAGA!

Olimpia 2012 z brązowymi medalami

 Elbląg, Olimpia 2012 z brązowymi medalami
fot. nadesłana

Dwie drużyny żółto-biało-niebieskich wzięły udział w turnieju Paged Morąg Cup 2020 dedykowanego chłopcom z rocznika 2012. Obie zajęły wysokie miejsca, ale na podium znalazło się miejsce tylko dla jednej drużyny Olimpii.

Łącznie do rywalizacji stanęło 10 drużyn. Poza dwoma zespołami trenera Tomasza Wierciocha zagrali: Polonia 2018 Pasłęk, Pisa Barczewo, dwie drużyny Huraganu Morąg, Victoria Bartoszyce, Żuri Olsztyn, AP Jonkowo-Wrzesina oraz EL Futbol Elbląg.

Zwycięzcą turnieju okazała się pierwsza drużyna Huraganu Morąg, który wyprzedził Żuki Olsztyn. Trzecie miejsce przypadło Olimpii II Elbląg, piąta była “jedynka”. Organizatorzy przyznali także nagrody dla najlepszych zawodników danego zespołu. Wyróżnieni zostali Gniewosław Kościuk (Olimpia I) oraz Igor Brodziak (Olimpia II).

- Bardzo dobry występ w wykonaniu wszystkich chłopców. W tym wieku ważne jest, aby brali udział w jak największej liczbie turniejów. Cieszę się, że na zawodach jest bardzo dużo naszych kibiców – rodziców, na których możemy zawsze polegać. – podsumował trener Tomasz Wiercioch.

 

Wyniki:

ZKS Olimpia II Elbląg 3:0 Polonia 2018 Pasłęk
       ZKS Olimpia II Elbląg 2:0 Pisa Barczewo
       ZKS Olimpia II Elbląg 1:1 Huragan Morąg
       ZKS Olimpia II Elbląg 1:1 Victoria Bartoszyce
       ZKS Olimpia II Elbląg 0:4 Żuri Olsztyn
       ZKS Olimpia II Elbląg 2:2 Huragan II Morąg

ZKS Olimpia I Elbląg 3:0 Ap Jonkowo-Wrzesina
       ZKS Olimpia I Elbląg 1:1 El Futbol
       ZKS Olimpia I Elbląg 0:6 Żuri Olsztyn
       ZKS Olimpia I Elbląg 0:4 Huragan II Morąg
       ZKS Olimpia I Elbląg 2:0 Polonia 2018 Pasłęk
       ZKS Olimpia I Elbląg 2:0 Pisa Barczewo

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

 

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • I czym to się chwalić panie Wiercioch? Podziękował rodzicom, ale o dobrej zabawie dzieciaków już nie wspomniał. W tym wieku liczy się przede wszystkim zabawa z piłką.
  • jakiś niespełniony trener albo trener-rodzic- mógł tak napisać. .
  • Brak słów na komentarz powyżej. Jak to czym się chwalić? Dziećmi, które mają pasję i chcą grać w piłkę. Nie tylko pierwsza drużyna się gościu liczy. Co do zabawy... nawet nie wiesz jak ambitnie dzieci podchodzą do gry w turniejach. Uwierz mi, że to nie jest zabawa. Na treningu to może czasem tak. A trener mediów nie potrzebuje żeby im podziękować, bo po każdym meczu to robi. Dawno nie widziałem, aby tak dzieci lgnęły do kogoś. Przyjdź na zawody kiedyś i tu na portelu nie marudź.
  • Przecież najpierw powiedział, że był bardzo dobry występ wszystkich chłopców... jak się chce uderzyć, kij zawsze się znajdzie...
  • Gościu. Przedstaw się z imienia i nazwiska jak używasz innych. Pokaż, że masz jaja, a nie wydmuszki ... Specjalnie dla ciebie o następnych zawodach napiszemy na portelu abyś pojechał i zobaczył co i jak. A spróbuj nie jechać...
Reklama