UWAGA!

Olimpia mistrzem województwa

 Elbląg, Olimpia mistrzem województwa
(fot. nadesłana)

W wielkim finale w kategorii młodzików, rozegranym w Elblągu, oglądaliśmy dwa gole. Oba autorstwa Olimpii, co oznacza że złoty puchar dla zwycięzców nie wyjechał z Elbląga.

Na stadionie przy ul. Moniuszki został rozegrany mecz finałowy ligi młodzików województwa warmińsko-mazurskiego. Podopieczni trenera Rafała Starzyńskiego zmierzyli się ze Stomilem Olsztyn. Co ciekawe oba zespoły z rocznika 2005 po raz trzeci rywalizowały przeciwko sobie w zakończonym już sezonie. Wcześniej zmierzyli się w fazie grupowej (gr. nr 2), w której dwukrotnie ze zwycięstwa cieszyła się Olimpia. Dominacja Olimpii była zresztą bezdyskusyjna przez całe rozgrywki. W fazie grupowej w 10 meczach elbląska drużyna zdobyła komplet punktów.
       W dzisiejszym finale ponownie skuteczniejsi okazali się chłopcy z Olimpii Elbląg. Po bramkach Marka Mostowca oraz Jakuba Błaszczyka wygrali 2:0. Pamiątkowe puchary i medale dla obu drużyn wręczali: trener drugoligowej Olimpii Elbląg Adam Boros, wiceprezes WMZPN Paweł Guminiak oraz prezes WMZPN Marek Łukiewski.
      
       Olimpia Elbląg - AS Stomil II Olsztyn 2:0
      

       Skład mistrzowskiej drużyny: Damian Kowalczyk, Artur Łąpieś, Szymon Grączewski, Paweł Pytelewski, Filip Sokół, Kordian Stolarowicz, Marek Mostowiec, Szymon Szopiński, Bartosz Leszczyński, Filip Kasprzykowski, Tomasz Łoś, Maciej Pawełoszek, Karol Ornoch, Bartosz Gumiński, Denis Van Ieperen, Mikołaj Sanocki, Jakub Błaszczyk, Krzysztof Rokita
       Trener: Rafał Starzyński
      
qba

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama