UWAGA!

Olimpia wsparła Motor

 Elbląg, Olimpia wsparła Motor
fot. nadesłana

W niedzielę, 9 lutego, rozegrano turniej "Sercem z Motorem" z udziałem Olimpii Elbląg. Zabawa przeplatała się ze zbiórką pieniędzy dla borykającego się z problemami finansowymi Motoru Lubawa.

- Nie jedziemy w składzie reprezentującym rezerwy. Olimpia wspiera upadający Motor i postanowiliśmy, że do Lubawy pojedziemy w składzie trenerów z naszego klubu, którzy są jeszcze aktywni sportowo i w ten sposób zaznaczymy swoją obecność. - informował przed zawodami trener czwartoligowej Olimpii Szymon Waga, który - rzecz jasna - w zawodach uczestniczył. Oprócz wspomnianego żółto-biało-niebieskich reprezentowali: Karol Przybyła, Tomasz Sambor, Szymon Waga, Sebastian Cierlicki, Tomasz Wiercioch oraz Jakub Olejniczak w bramce, który jest wychowankiem Motoru, ale obecnie gra w juniorach młodszych Olimpii.

- Oczywiście to nie wyniki były tutaj najważniejsze, ale muszę oddać kolegom, że spisali się dzisiaj nieźle na tle regularnie grających w rozgrywkach zespołów. Przyjechaliśmy tutaj dobrze się bawić i dołożyć swoją cegiełkę na rzecz Motoru. Koszulka Olimpii z podpisami zawodników znalazła nowego właściciela, z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi. – poinformował po turnieju trener koordynator Karol Przybyła.

Żółto-biało-niebiescy rywalizowali z Jeziorakiem Iława, Jordanem Kazanice, Delfinem Rybno, GKS-em Wikielec oraz z gospodarzem Motorem Lubawa. Podczas turnieju były licytacje koszulek, biletów na mecz Reprezentacji Polski i innych gadżetów piłkarskich.

 

Wyniki Olimpii:

Olimpia Elbląg 1:0 Jordan Kazanice

Olimpia Elbląg 2:0 Delfin Rybno

Olimpia Elbląg 3:3 Motor Lubawa

Olimpia Elbląg 2:3 GKS Wikielec

Olimpia Elbląg 1:3 Jeziorak Iława

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama