UWAGA!

Olimpia wygrała Olimpia Cup

 
Elbląg, Olimpia wygrała Olimpia Cup
fot. nadesłana

W niedzielę, 19 maja odbył się turniej Olimpia Cup organizowany przez rocznik 2010 przy współpracy z rodzicami zawodników występujących w Akademii Olimpii. W zawodach wzięło udział 18 zespołów.

Elbląska drużyna wystawili trzy zespoły: Białych, Żółtych i Niebieskich. W pierwszej części turnieju uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy po sześć zespołów gdzie rywalizowali systemem "każdy z każdym". Następnie dwie najlepsze drużyny awansowały do grupy złotej, drużyny z miejsc 3 i 4 do grupy srebrnej, natomiast zespoły z 5 i 6 miejsca stworzyły grupę brązową.
       Grupę złotą wygrała: Olimpia Elbląg Żółci zostając tym samym mistrzem turnieju. W finałowym etapie rozgrywek nie przegrali meczu notując trzy zwycięstwa i dwa remisy. 11 punktów okazały się najlepszym wynikiem i puchar dla mistrzów unieśli zawodnicy Olimpii. Warto dodać, że grupę srebrna wygrała Olimpia Biali.
       - Jestem bardzo zadowolony z moich zawodników. Cieszy wygrana, ale budująca jest postawa zawodników w każdym meczu. Mimo niesprzyjających warunków do gry i przelotnych opadów deszczu, zawodnicy wychodzili na murawę i cieszyli się grą. Radość i uśmiech towarzyszyły na twarzach przez turniej. Brawa należą się również rodzicom za przygotowanie całego turnieju, bufetu, loterii fantowej itp. Wszystko zostało zorganizowane wręcz idealnie. - podsumował trener Olimpii Damian Ziemiańczyk, współpracujący z Tomaszem Samborem.
      

       Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama