UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Rodzice, proszę opamiętajcie się i przestańcie wypisywać te głupoty. To był tylko jeden mecz, za kilka tygodni będzie rewanż i wynik może być odwrotny. Trzeba patrzeć w przyszłość, bo to już nie są maluchy, które się bawią w piłkę, tylko gra zaczyna się już na poważnie. Przecież każdego chłopca z tego meczu jest marzeniem zagranie w Centralnej Lidze i przede wszystkim granie w niej na dłużej, to jest najważniejszy cel dla nich bo to da najlepszą szansę rozwoju dla nich, co nie którzy już za rok mogą w niej zagrać, docelowo walka o nią będzie za 2 lata, chyba że roczniki starsze w Olimpii wywalczą awans, co jest też możliwe. Rocznik 2005 już gra, rocznik 2006 jest mistrzem w województwie, więc też się o nią będzie bił, a być może rocznik 2005 się utrzyma i zwolni miejsce dla rocznika 2006.Ale uważam, że jeżeli dojdzie do walki w roczniku 2007 o CLJ to, ani Olimpia, ani Concordia może nie zagrać, bo mamy piekielnie mocnego rywala z Olsztyna, gdzie nawet kadra województwa składająca się z chłopców z poza Olsztyna, a z całego województwa nie dała im rady w finale we Wrocławiu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Rodzic76(2019-09-03)
 • Wynik meczu miedzy jednym zespołem kadry a drugim był 2-1,mozna mowić,że nie dali rady majac wynik 2-0,3-0,ale 2-1,to tragedii nie było.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Rodzic1(2019-09-03)
 • @Rodzic1 - Z wypowiedzi wynika że nie dali rady a nie że nie mieli szczęścia - w odpowiedzi do wyniku 4-0 dla Olimpii.
Reklama