UWAGA!

Olimpijski Dzień Dziecka

We wtorek, 5 czerwca, na stadionie przy Moniuszki odbędzie się Olimpijskie święto dla wszystkich dzieci. Imprezę dla najmłodszych organizuje po raz kolejny Olimpia Elbląg. Początek o godz. 17.

Na stadion, gdzie na co dzień trenują grupy młodzieżowe żółto-biało-niebieskich, zaproszone są całe rodziny. Celem imprezy jest oczywiście zapewnienie dobrej zabawy. Na dziecięcych twarzach ma się pojawić uśmiech podczas wykonywania różnych zadań sportowych. Będą dryblingi, uderzenia, żonglerka i gra na małej przestrzeni. Co ważne, do rywalizacji zaproszone są również dzieci, które po raz pierwszy pojawią się na stadionie i na co dzień nie trenują w Olimpii Elbląg.
       - Na Olimpijski Dzień Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci, nie tylko reprezentujące grupy młodzieżowe Olimpii. Tego dnia dzieciaki mają się bawić, uśmiechać, a może przy okazji złapać piłkarskiego bakcyla - informuje biuro Olimpii Elbląg.
       Na festynie będzie także dmuchana zjeżdżalnia, możliwość zakupu lodów, będzie przygotowana loteria fantowa. Podczas Olimpijskiego Dnia Dziecka znajdzie się również stanowisko, przy którym rodzice i dzieci otrzymają informacje dotyczące Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej pod patronatem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.
       Tak jak w poprzednich latach impreza ma zapewnić świetną zabawę dla całych rodzin. Olimpijski Dzień Dziecka to propozycja dla wszystkich, którzy wolny czas lubią spędzać w sportowej atmosferze.
      

       Patronem medialnym Olimpii Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
qba

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Będzie można kupić lody. Niedługo klub dostanie 700 tysiecy z pro junior system. Czy na prawdę klubu nie stać aby kupić te lody dzieciakom ? Ile to będzie dzieci ? 200-300 ? Faktycznie taka suma że klub ogłosi upadłość. Do tego dochodzą bilety po 15 zł na mecz z ogórkami. Ciężko jest zrobić darmowy wstęp dla dzieci do 16 roku życia. Od Tak luźna propozycja. Cena odstrasza i to bardzo, my kibice mamy już dość pazeroty prezesa. Tylko czekać aż młodzi zamiast kibicować Olimpii zaczną jeździć do Gdańska. Już okolice Elbląga są biało zielone. I nie ma perspektyw aby to się zmieniło bo zarząd nic w tym kierunku nie robi tylko kalkuluje i liczy pieniążki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Mam dość (2018-06-02)
Reklama