UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów. Jeżeli takie są wartości każdego tzw Startowca, to. .. szkoda gadać. Logo też niewłaściwe.
  • Jeśli Ci kibice to fanatycy to życzę temu miastu więcej takich fanatyków, cokolwiek to znaczy. Ja też znalazłem coś w sieci i se wkleję: "Hejterzy różnią się zapałem, a ich ilość rośnie wprost proporcjonalnie do popularności nienawidzonego obiektu. Niektórzy ograniczają się do pojedynczych bluzgów, inni godzinami śledzą, wykazują się kreatywnością przy tworzeniu kompromitujących materiałów oraz umiejętnościami niewykrywalnego zamieszczania ich w sieci"
  • Łaskawy Panie, ale my naprawdę nie potrzebujemy wykładni z wikipedii, żeby zdać sobie sprawę z tego, że jesteśmy fanatykami. Tak, JESTEŚMY i jesteśmy z tego dumni. Oczywiście zdaje Pan sobie sprawę z tego, czego rzeczony fanatyzm dotyczy i, że takie uogólnianie jest nadużyciem:)?
Reklama