UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatni moment na zapisanie się na Bieg Niepodległości

Elbląg, Ostatni moment na zapisanie się na Bieg Niepodległości

Do VI Elbląskiego Biegu Niepodległości został zaledwie tydzień. Lista startowa powiększała się z dnia na dzień. Organizatorzy pomyśleli jednak o zapominalskich, którzy jeszcze nie zdążyli zapisać się lub zapisali się, ale nie zdążyli dokonać opłaty wpisowej. Specjalnie dla zabieganych zapisy zostały przedłużone do wtorku, 5 listopada, do godz. 12. Weź udział w naszym konkursie i wygraj pakiet startowy.

Na listach startowych VI Elbląskiego Biegu Niepodległości jest łącznie 950 osób, które prawidłowo dokonały pełnej rejestracji na bieg wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej. Jest jednak ponad 100 osób, które zapisały się, ale nie wykonały przelewu. Głównie z myślą o tych osobach, a także o tych, którzy przeoczyli termin zapisów, organizatorzy biegu postanowili wydłużyć możliwość zapisania się na to wydarzenie do 5 listopada (wtorek) do godz. 12.

– Aby móc pobiec 11 listopada należy zarejestrować się na stronie: elektronicznezapisy.pl do wtorku do południa – mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. – Po tym terminie system zostanie wyłączony, a to oznacza, że zarówno nie będziemy mogli zapisać się na bieg, jak i nie dokonamy już opłaty za udział. Dotyczy to osób, które wcześniej dokonały rejestracji, a nie zdążyły jeszcze opłacić uczestnictwa. Warto zatem pamiętać, że samo zapisanie się na bieg, bez dokonania opłaty, nie powoduje, że 11 listopada znajdziemy się na liście startowej. Dotyczy to wszystkich uczestników, zarówno biegu głównego, sztafet, jak i biegów dziecięcych.

Wchodząc na wskazaną stronę klikamy: zapisz się, następnie w formularz zgłoszeniowy pojawi nam się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów. Należy jednak pamiętać, że formularz zgłoszeniowy dostępny jest dopiero po założeniu konta lub jeśli zawodnik posiada już konto, to po zalogowaniu się do panelu zawodnika. Na stronie tej dostępny jest również regulamin biegu, w którym zawarte są wszelkie informacje na temat m.in. trasy, kategorii wiekowych, nagród i opłat.

Trasa biegu przebiega przez centrum miasta. Start i meta będą znajdowały się przy ul. Teatralnej, a biegacze pokonają dystans 10 km, podzielony na trzy pętle ulicami: Teatralna, Robotnicza, Pocztowa, Rycerska, Tysiąclecia, Hetmańska, Armii Krajowej (tzw. agrafka), 12 Lutego i ponownie Teatralna. Dla młodych biegaczy trasy przygotowane będą wzdłuż ulicy Teatralnej.

Organizatorami VI Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama