UWAGA!

Ostatni sparing rezerw Olimpii

 Elbląg, Ostatni sparing rezerw Olimpii
fot. arch. portEl

Już niewiele dni pozostało do wznowienia rozgrywek IV ligi. Olimpia II podczas inauguracji rundy wiosennej zmierzy się z Romintą Gołdap. Tydzień przed startem ligi rezerwy Olimpii zagrają ostatni sparing. W sobotę, 23 marca, do Elbląga przyjedzie Wierzyca Pelplin.

Dla podopiecznych trenera Szymona Wagi będzie to 12. mecz sparingowy. - Okres przygotowawczy przebiegł zgodnie z planem, choć nie ukrywam, że był bardzo długi - stwierdził trener Olimpii. - Do tej pory trenowaliśmy i graliśmy przede wszystkim na sztucznej murawie, a sparing z Wierzycą mamy zaplanowany na naturalnej nawierzchni. Pojawiła się możliwość zagrania z zespołem z wyższej ligi i skorzystaliśmy z okazji. Mocne mecze dają więcej i liczę, że zaprocentuje to w przyszłości - dodał.
       Wierzyca Pelplin na co dzień występuje w III lidze grupy II. Obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. W drużynie gości możemy jednak znaleźć kilka wątków związanych z Olimpią. Przede wszystkim trener, którym niedawno został Adam Boros. Drużynę prowadził póki co w jednym meczu ligowym, w minionej kolejce, przegranym ze Świtem Skolwin 4:0. Wśród zawodników jest trzech byłych graczy z Elbląga: Łukasz Molga, Bartosz Danowski i Patryk Wieliczko.
       Możliwość rozegrania meczu sparingowego w weekend była możliwa dzięki wycofaniu się z III ligi gr. II Wdy Świecie, w którą Wierzyca miała zmierzyć się w najbliższej kolejce. - Uważam, że zrobiliśmy krok w przód, ale czy mam rację, pokaże boisko. Najważniejsza będzie liga. Mam nadzieję, że frycowe już zapłaciliśmy i ta runda będzie lepsza od poprzedniej - zakończył trener Olimpii II.
      
       Olimpia II - Wierzyca Pelplin w sobotę 23 marca, godz. 12 na stadionie przy ul. Skrzydlatej.
      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

      
qba

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama