UWAGA!

Ostatnie akcenty lutowej rywalizacji w lidze squash

 
Elbląg, Ostatnie akcenty lutowej rywalizacji w lidze squash
fot. MOSiR

To już praktycznie ostatnie w tym miesiącu spotkania w lidze squasha. Na finiszu lutowej rywalizacji dobrą dyspozycję zaprezentował Sławomir Grudziński, który zanotował komplet zwycięstw. Do zakończenia rywalizacji pozostało kilka dni, po których poznamy najlepszego zawodnika lutego.

Lutowe rozgrywki SportsArt Fitness Squash League powoli dobiegają końca. W ostatnią niedzielę obyła się ostatnia w tym miesiącu planowana seria gier. Do rozegrania zostały jeszcze mecze na które zawodnicy umawiają się indywidualnie i dopiero po ich rozegraniu poznamy ostateczną klasyfikację za ten miesiąc.
       - W czasie ostatniej lutowej serii gier nie było wyraźnie dominującego zawodnika, za to mecze były bardzo emocjonujące i wyrównane - mówi Karolina Skorek. - Do końca lutego czekamy na rozegranie wszystkich spotkań i dopiero wtedy poznamy najlepszego gracza miesiąca.
       W ostatniej serii gier wysoką dyspozycję zaprezentował Sławomir Grudziński. Trzeci gracz stycznia, w trzech pojedynkach, zanotował komplet zwycięstw. Już na początku zmierzył się z wysoko postawionym graczem ubiegłego miesiąca, Arkadiuszem Mateusiakiem. Po zaciętym i wyrównanym meczu ostatecznie wygrał 3:2. W dwóch kolejnych pojedynkach o punkty było już zdecydowanie łatwiej. Zarówno mecz z Łukaszem Trawińskim jak pojedynek z Marcinem Antczakiem zakończyły się wygraną po 3:0.
       Radosław Łuczak, najlepszy zawodnik dwóch poprzednich serii gier, tym razem na boisku zameldował się tylko raz. Było to w starciu z Krzysztofem Krochmalem. Łuczak wygrał zasłużenie 3:1, czym potwierdził swoją wysoką dyspozycję. Natomiast Krochmal niepowodzenie w tym meczu odbił sobie w kolejnych pojedynkach. Najpierw pokonał 3:0 Łukasza Trawińskiego, a następnie takim samym wynikiem zakończył pojedynek z Marcinem Moszczańskim.
       Wyniki spotkań z 23 lutego:
       Sławomir Grudziński - Arkadiusz Mateusiak 3:2, Łukasz Trawiński - Marcin Moszczański 3:0, Marcin Antczak - Bartek Mateusiak 3:2, Arkadiusz Mateusiak - Bartek Wrzosek 3:0, Sławomir Grudziński - Łukasz Trawiński 3:0, Bartek Mateusiak - Łukasz Trawiński 3:1, Arkadiusz Mateusiak - Marcin Antczak 3:2, Bartek Wrzosek - Marcin Moszczański 3:1, Krzysztof Krochmal - Łukasz Trawiński 3:0, Sławomir Grudziński - Marcin Antczak 3:0, Krzysztof Krochmal - Marcin Moszczański 3:0, Marcin Antczak - Marcin Moszczański 3:0, Radosław Łuczak - Krzysztof Krochmal 3:1.
       Więcej informacji o rozgrywkach można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu, w zakładce imprezy sportowe.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama