[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Panie na podium (brydż)

 
Elbląg, Panie na podium  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W miniony poniedziałek w Akademii Brydża na elbląskiej Starówce odbył się Wigilijny Turniej Brydża Sportowego z udziałem znakomitych brydżystek i brydżystów z Elbląga, Pomorza, Powiśla i Warmii.

Podczas Ceremonii Otwarcia turnieju prezes Zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski przekazał uczestnikom smutną wiadomość. "Z głębokim żalem i bólem zawiadamiam uczestników turnieju, że 17 grudnia po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Ireneusz Ciszak, wielki przyjaciel brydża i wszystkich brydżystek i brydżystów Elbląga, Powiśla, Pomorza. Był jednym z wielu pionierów, kreatorem popularyzacji i rozwoju brydża, uczestnikiem kilkudziesięciu edycji Żuławskiego Międzynarodowego Kongresu Brydża promującego pozytywny wizerunek naszego miasta Elbląga na arenie Ogólnopolskiej i Unii Europejskiej. Był wielkim mentorem brydżystów, umiał uczyć zasad zachowania gry fair play i szacunku dla partnera i przeciwnika. W każdej sytuacji zadziwiał nas swoją prawością i kulturą, był laureatem wielu trofeów sportowych. Gra z Nim sprawiała nam zawsze wiele przyjemności i niosła dreszczyk emocji. Nikt Go nie zastąpi. Cześć Jego pamięci". W imieniu Zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego Bogusław Gierulski złożył na ręce brata bliźniaka Irka - Janusza wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim. Uczestnicy turnieju minutą ciszy uczcili pamięć Irka. Z kolei Janusz Ciszak brat Irka w imieniu Rodziny podziękował Zarządowi ESBS i uczestnikom za uczczenie pamięci zmarłego brata. Potem wszyscy zajęli miejsca przy zielonych brydżowych stolikach i rozpoczęli rywalizację o najcenniejsze laury na podium. Na starcie stanęło 28 znakomitych brydżystek i brydżystów z Elbląga,  Pomorza, Warmii i Żuław. Po pasjonującej i zaciętej rywalizacji od pierwszego do ostatniego rozdania sensacyjne zwycięstwo odniósł duet pań: Janina Maksymowicz i Iwona Wierzbicka z Elbląga wynikiem 41,03 pkt, wyprzedzając Bogusława Gierulskiego (Elbląg) i Marka Ratkowskiego (Dziemiany Kaszubskie) 15,63 pkt. Trzecie miejsce na podium zajęli Marek Czapliński i Bogdan Jabłoński. Gratulacje dla zwycięzców na podium. -  Przybyłyśmy po to, żeby wygrać. Tego wieczoru miałyśmy niesamowitego farta - mówi Janina Maksymowicz. - O zwycięstwie zadecydowała odporność na stres,umiejętności i odrobina szczęścia. - Turniej był wspaniałą okazją, żeby się spotkać i porozmawiać na żywo, jak nasza współpraca w duecie ma się rozwijać - dodała Iwona Wierzbica. - Tego wieczoru zaprezentowałyśmy kunszt we wszystkich elementach sztuki brydżowej i to nas cieszy i napawa optymizmem. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w patriotycznym turnieju z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego, który odbędzie się w czwartek, 27 grudnia w hotelu Pod Lwem w Elblągu, ul Kowalska10. Rejestracja do godz. 16:50 u organizatora turnieju. Start o godz. 17. Zapraszamy!
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama