UWAGA!

„Patologia” mistrzem (siatkówka plażowa)

Elbląg, „Patologia” mistrzem (siatkówka plażowa)
fot. MOSiR

W ostatnim turnieju Mistrzostw Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej z projektu „Wakacje z MOSiR- em” uczestniczyło 16 zespołów. Po rozegraniu 30 pojedynków wyłoniono zwycięzcę tej rywalizacji, a po podsumowaniu wyników z wszystkich turniejów honorowano najlepszych w mistrzostwach Elbląga.

Długo trwała meczowa batalia niezbędna do wyłonienia najlepszych par w ostatnim wakacyjnym turnieju plażówki. W pierwszym półfinale duet „Kogu” (Rafał Guzowski, Piotr Kowal) pokonał 21:7 parę „MM” (Paweł Madziewicz, Maciej Mościcki), w drugim „Spocone Krety” (Mateusz Zięba, Wojciech Borkowski) wygrał 21:16 z zespołem „Hagrid” (Maciej Jażdżewski, Łukasz Pietrulewicz).
       W pojedynku o trzecie miejsce team „MM” uległ 13:21 zespołowi „Hagrid”, a w finale ekipa „Kogu” pokonała 21:14 duet „Spocone Krety”.
       Po zakończeniu turnieju Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji honorował najlepsze zespoły tegorocznych Mistrzostw Elbląga w Plażowej Piłce Siatkowej.
       Tytuł Mistrza Elbląga w plażowej siatkówce na rok 2012 zdobyła drużyna „Patologia” w składzie Łukasz Pietrulewicz i Mateusz Ziemba. Drugie miejsce zajął zespół „Nauka Jazdy ADAM II” – Wojciech Samulewski i Piotr Kowal, a na trzecim uplasował się team „Expander” – Grzegorz Polcyn i Jacek Polcyn.
       Puchary i nagrody rzeczowe ufundował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a pamiątkowe medale jedna ze szkół nauki jazdy.
       Następna okazja do plażowej konfrontacji o mistrzowskie laury w tej odmianie piłki siatkowej podczas kolejnych wakacji letnich.
       Szczegółowe wyniki oraz galerie zdjęć dostępne są na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama