UWAGA!

Pływaj dobrze i z przyjemnością!

2012-08-13
08:00
 
Pływaj dobrze i z przyjemnością!

- Pływanie wcale nie musi kojarzyć się z ciężką fizyczną pracą i liczeniem kafelków na dnie basenu - śmieje się Marcin Trudnowski, szef Grupy Wodnej, instruktor pływania i WOPR, medalista Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym.

Kilkanaście lat treningu pływackiego oraz 10 lat doświadczeń w uczeniu pływania zaowocowało stworzeniem nowoczesnego i bardzo czytelnego systemu nauczania. Przygotowałem "Życiowy Plan Pływackiego Rozwoju" w formie dyplomów z naklejkami za zdobycie nowej umiejętności progowej. Każdy uczeń Szkoły Pływania Grupy Wodnej oraz jego rodzic, dokładnie wie na jakim aktualnie etapie nauczania jest w danej chwili i jakie zadania jeszcze przed nim stoją.
       To bardzo motywuje uczniów oraz daje pełen obraz rodzicom tego co robimy, dokąd zmierzamy, jakie jest indywidualne tempo rozwoju, jakie są perspektywy. Taki system ma jeszcze jedną ogromną zaletę - w przypadku gdy dziecko ma ponadprzeciętny talent - wyłapujemy to od razu i przenosimy ucznia do wyższej grupy.
      
       Na ciekawe i efektywne zajęcia zapraszam już od września!
      
       Przygotowaliśmy 45 nowych miejsc w grupach dla 4-10 latków na małym basenie. Prowadzimy także zajęcia nauki i doskonalenia pływania na dużej pływalni. Zajęcia prowadzimy przez cały rok szkolny. Aktualnie istnieje jeszcze możliwość wyboru dogodnych godzin.
      
       Rezerwacje i zapisy: 55 64 333 44 od poniedziałku do piątku w godz. 9-16, środy 11-18. Gwarantujemy doskonałą zabawę i rewelacyjne efekty!
      
       Zobacz krótki film z zajęć nauki pływania w Grupie Wodnej - kliknij.
      
      
---------------- Reklama ---------------
Niezawodna Grupa Wodna!
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej