Pobili życiowe rekordy

Elbląg, Pobili życiowe rekordy

Fantastycznie spisali się juniorzy UKP Jedynka reprezentujący Elbląg w Arena Grand Prix Pucharze Polski, który odbył się w dniach 10-11 marca w Lublinie na basenie olimpijskim (50 m). Podopieczni trenera Tomasza Wysockiego ustanowili w większości swoich startów kolejne rekordy życiowe i zajęli kilka czołowych miejsc.

I tak - drugie miejsce w kategorii juniorek 17-18 lat na dystansie 50 m st. dowolnym wywalczyła Wiktoria Domżalska (2000 rocznik), a uzyskany czas dał jej szóste miejsce w kategorii open, w pozostałych dwóch startach była dwa razy dziewiąta na dystansach 50 m st. motylkowym i na 100 m st. dowolnym
       - Martyna Waśniewska (2004 rocznik) zajęła dwukrotnie czwarte miejsce na dystansach 50 i 100 m st. grzbietowym w kategorii juniorek młodszych, a na dwóch pozostałych - 50 m st. dowolnym i 200 m st. grzbietowym - była dwa razy piąta
       - szóste miejsce w kategorii juniorów młodszych na dystansie 50 m st. grzbietowym wywalczył Olek Cyckowski (2003 rocznik), który uplasował się jeszcze na dziewiątym miejscu na dystansie 100 m st. grzbietowym
       Dziękujemy wszystkim młodym pływakom reprezentującym nasze miasto za wspaniałe sportowe emocje. Liczymy na kolejne w następnych startach.