UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mecz z Widzewem będzie o wyjście ze strefy spadkowej. Nie mogło być lepszego momentu na przełamanie ! Stwórzmy atmosferę, jakiej na A8 nie było dawno. Na ten jeden mecz zmobilizujmy się, nawiążmy do dopingu jaki był 10 lat temu (Łuk + Prosta). Liczę, że cały "blaszany kurnik" włączy się w doping, a nie tylko A1.No i jestem też bardzo ciekawy Łuku, bo na meczu w Radomiakiem nie wyglądało to ciekawie, o Ruchu nawet nie wspominając. Szkoda, że mecz nie odbędzie się w weekend. Przy pierwszym terminie meczu mówiło się o 600 kibicach z Łodzi. Teraz, gdy byłem klubie po bilet pracownik powiedział mi, że zamówili 200 biletów (mam nadzieję, że był niedoinformowany). RTS jest obecnie w słabej formie, więc w środę będzie niepowtarzalna okazja by ich pokonać. Przypomina mi się inny mecz, który odbywał się również w środę w 2008 r. Wtedy Stomil przyjechał jak po swoje i gładko przegrał 3:0.Wtedy to kibice Stomilu wywiesili "zegar" Paraolimpiada - Stomil i dopiero pod koniec pokapowali się, że przy wyniku 3:0 chyba lepiej go zdjąć. Świetna atmosfera. Liczę, że od początku w środę zrobimy kocioł. Pamiętacie mecz z Radomiakiem ? Małomiasteczkowi podpalali się jak dostawali "nieprzychylne komentarze" z trybun;) Na koniec apel do bywalców krytej: na ten mecz schowajcie słonecznik do kieszeni !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    GrubyOtwórzProstą(2019-04-06)
  • @ GrubyOtworzProsta -koles jak nie masz na slonecznik, to podejdz tam gdzie siiedzi elblaska " elyta" -spojrz nam blagalnie w oczy , a na pewno znajdzie sie jakis laskawca, ktory spelni Twoje marzenie i tez da ci w nim podlubac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Litosciwy(2019-04-07)
Reklama