UWAGA!

Półfinały młodzików i orlików

 
Elbląg, Półfinały młodzików i orlików

Turnieje halowe organizowane przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej wchodzą w decydującą fazę. W weekend, 15 i 16 grudnia, Olimpię Elbląg reprezentować będą 4 drużyny.

W Lidzbarku Warmińskim odbędą się dwa turnieje, oba w sobotę, 15 grudnia. Najpierw wystąpią chłopcy z kat. Orlik młodszy (rocz. 2009 i młodsi). Zagrają: Polonia Lidzbark Warmiński, Cresovia Górowo Iławeckie, Olimpia Elbląg (trenerzy Maciej Rogowski i Tomasz Gapski), Concordia Elbląg (trenerzy Daniel Ciesielski i Krzysztof Koteluk) oraz Frendo Dywity. Wcześniej żółto-biało-niebiescy byli najlepsi w turnieju ćwierćfinałowym (więcej: tutaj) oraz eliminacyjnym
       Po orlikach zmierzą się Młodzicy starsi (rocz. 2006 i młodsi). Dwie drużyny Olimpii Elbląg (trener Sebastian Cierlicki) o finał zagrają z gospodarzem - Polonią oraz z DKS-em Dobre Miasto i Naki Olsztyn. W ćwierćfinałowym turnieju w Elblągu, Olimpia I okazała się najlepsza, zaś “dwójka” awansowała z trzeciego miejsca (więcej: tutaj). Swoją drogą forma młodzików w ostatnim czasie jest wyśmienita, bo oprócz wspomnianego sukcesu, zaprezentowali wysoką formę podczas wygranego, międzynarodowego turnieju Legia Bart-Cup (więcej: tutaj)
       W niedzielę, 16 grudnia, w Morągu zmierzą się Orlicy starsi (rocz. 2008 i młodsi). Oprócz gospodarza Huraganu zagrają Olimpia (trener Michał Ratajczyk), Concordia (trener Marcin Szweda), Żuri Olsztyn oraz Sokół Ostróda.
       Do finałów, z wszystkich turniejów awansują po dwie najlepsze drużyny.
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama