UWAGA!

Pomosty 2011

Elbląg, Pomosty 2011
Fot. Ireneusz Rupniewski (nadesłane)

W najbliższą sobotę i niedzielę, 25 i 26 czerwca, w sali widowiskowo - sportowej CSE Światowid odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego „Pomosty 2011".

Turniej wpisał się na stałe w kalendarz imprez sportowych organizowanych pod koniec sezonu tanecznego w Elblągu. Realizowany jest z myślą o osobach, które pasjonują się tańcem towarzyskim.
       Dzięki organizacji turnieju elbląscy tancerze będą mogli gościć u siebie 170 par tanecznych z 50 klubów sportowych i stanąć z nimi do rywalizacji o punkty i miejsca w poszczególnych kategoriach tanecznych. Tancerze startować będą podzieleni nie tylko na wiek ale również na klasę taneczną, zależną od poziomu zaawansowania tanecznego.
       Po raz pierwszy przed elbląską publicznością zaprezentują się pary w kategorii Grand Prix Polski Seniorzy
       - Elbląskie pary seniorów Agnieszka i Mariusz Dziurawiec oraz Anna i Jarosław Kraińscy ostatnio odniosły sukcesy - tancerze zajęli kolejno I i III miejsce na międzynarodowym turnieju - 33 Central Europa Cup 2011, który rozegrany został w zaprzyjaźnionym z Elblągiem niemieckim mieście Leer - mówią organizatorzy. - W najbliższy weekend również na nich liczymy i trzymamy kciuki.
       Zmagania sportowe w konkurencjach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się w sobotę o godzinie 11, zaś w niedzielę o godzinie 12 zaprezentują się pary dorosłe.
      
Marek Kucharczyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama