Porażka Concordii (piłka nożna)

Elbląg, Porażka Concordii (piłka nożna)

Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa piłkarzy Concordii do Stalowej Woli. W pierwszym wiosennym występie elblążanie nie sprostali miejscowej Stali i przegrali 0:1 (0:0).

Pomarańczowo-czarni byli bliscy zdobycia punktów, ale zawiodła skuteczność. Concordia mogła prowadzić już w pierwszych minutach. Najpierw w sytuacji sam na sam piłki nie skierował do bramki Łukasz Nadolny, a chwilę później niecelnie uderzył Radosław Stępień. W 22 min. goście mieli kolejną szansę, ale po rzucie rożnym i strzale Łukasza Uszalewskiego piłka przeleciała obok słupka.
       Elblążanie nie wykorzystali swoich szans w pierwszej odsłonie i jak się później okazało zapłacili za to wysoką karę. W drugiej połowie mecz się wyrównał, a na kwadrans przed końcem pojedynku gospodarze zdobyli zwycięskiego gola. Po podaniu za plecy obrońców piłkę przejął Krystian Getinger, minął Hieronima Zocha i trafił z łatwością do siatki.- Bardzo szkoda straconych punktów, bo już w pierwszej połowie mogliśmy rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Byliśmy nieskuteczni i to się zemściło- powiedział po meczu Przemysław Marusa, trener Concordii.

W najbliższej serii spotkań elblążanie podejmą w niedzielę 17 marca Pogoń Siedlce.

Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg 1:0 (0:0)

Getinger 75'

Zobacz wyniki i tabelę II ligi.

Stal: Wołoszyn - Sikorski, Żmuda, Bogacz, Bartkiewicz - Łanucha, Horajecki (89' Czarny), Mikołajczak (68' Getinger), Widz (90' Majowicz) - Fabianowski, Juda (73' Kachniarz)
       Concordia: Zoch - Lepczak, Sambor, Uszalewski, Bogdanowicz, Zawierowski, Stępień, Kiełtyka, Szuprytowski, Zejglić (63' Korzeniewski), Nadolny (72' Rasaq)

• Prywatny klub tyle wywalaja kasy na wypożyczenia z Lechii i kontrakty innych zawodników(Zabłocki) a z takimi przegrywaja nieudacznikami przynajmniej taka Stal widza w tym sezonie kibice z Polski. Olimpia po spadku z pierwszej ligi ma budzet dwa razy mniejszy i czuję że się utrzyma w tej 2 lidze. Concordia mimo że ma taką kasę bedą jaja jak sie nie utrzyma. Jak to mówią pieniądze nie grają.
    0
    0
    Witek z Brzeskiej(2013-03-09)
  • kurde, naprawde szkoda chłopaków
  • szkoda to że tylko 1-0,tak poważnie to chłopaków szkoda ale nie prezesa
  • następnym razem będzie lepiej
  • Witek co Ty gadasz?? Jaką Conca ma kase? Olimpia z miasta dostaje 2 razy więcej pieniędzy niż Conca, na młodzież to samo. Gdzie w Olimpii jest połowa mniej młodzieży niż w Concordii. W Conce grają chociaż chłopaki z naszego miasta a nie jak w Olimpii Ruskie Ukraincy itd. Teraz Olimpia bedzie podbierala chlopakow z ZKS Olimpii 2004 bo zobaczyła ze mozna zrobic druzyne z. .. .nie oszukujmy sie swoich wychowankow.