Potrójna korona w Piastowie

Elbląg, Potrójna korona w Piastowie

Zakończyły się Otwarte Mistrzostwa Polski - Sand Cup 2019, które rozegrane zostały w Piastowie w dniach 15-16 czerwca.

W turnieju siatkówki plażowej na siedząco na matach wzięło udział 8 drużyn. Klasyfikacja końcowa: 1. miejsce - Atak 1, 2. miejsce - Atak 2, 3. miejsce - KS Indra. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jarosław Czyżewski z zespołu Atak 1.
       W turnieju siatkówki plażowej na stojąco udział wzięły trzy drużyny. Klasyfikacja końcowa: 1. miejsce - IKS Atak, 2. miejsce - Start Zielona Góra, 3. miejsce - Start Łódź. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Wojtowicz z IKS Atak. W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się drużyna IKS Atak.
       Równocześnie odbywał się turniej w boule, w którym rywalizacja odbywała się indywidualnie. Klasyfikacja końcowa (osoby niepełnosprawne): 1. miejsce - Anna Wrońska, 2. miejsce - Jan Skapowicz, 3. miejsce ex aequo - Anna Danilov oraz Danuta Woźna. Osoby biorące udział w zawodach musiały posiadać orzeczenie o niepełnosprawności bez względu na stopień.