UWAGA!

Promocyjne zajęcia dla pań w Promyku

 
Elbląg, Promocyjne zajęcia dla pań w Promyku
fot. nadesłana

Jest zimno, ale sposób na rozgrzanie się jest bardzo prosty. Centrum Tańca „Promyk” przygotowało zimową promocję na zajęcia zumby i celluSTOP.

- Każda Pani, która przyprowadzi nową osobę na zumbę i celluSTOP w lutym ćwiczy za darmo – mówi instruktor Patrycja Dyrmo- Kowalczyk.
       A na zajęcia warto przyjść nie tylko ze względu na zgrabną sylwetkę i dobrą kondycję, ale także na poprawę samopoczucia.
       – Brak słońca, zimno to wszystko powoduje, że w okresie zimowym nie mamy najlepszego nastroju – mówi instruktor obu form Patrycja Dyrmo-Kowalczyk – A zumba to oprócz tańca także i kult radości. Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się i dobrej zabawy. W ten sposób budzi się energia, radość i entuzjazm. Jeżeli systematycznie tańczymy zumbę to z czasem ten optymizm przekłada się na nasze życie i częściej zaczynamy myśleć pozytywnie.
       Zumba to także sposób na poprawienie wyglądu sylwetki. W ćwiczenia zaangażowane są wszystkie partie ciała, spalana jest tkanka tłuszczowa, a cała sylwetka ulega wysmukleniu i wyrzeźbieniu. Jedna godzina takiego tańca to ok. 600 spalonych kalorii. Jest to forma dla tych, którzy lubią tańczyć ponieważ zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
       Dla tych, którzy wolą fitness i mniej taneczne klimaty CT Promyk proponuje zajęcia celluSTOP, na których panuje równie radosna atmosfera. CelluStop to zajęcia, poprzez które Panie zapobiec mogą tworzeniu się pomarańczowej skórki i wzmocnić miejsca, w których najczęściej pojawia się cellulit.
      
       W CT „Promyk” zumba odbywa się trzy razy w tygodniu; we wtorki o godz. 18:00 oraz środy i piątki o godz. 18:30, natomiast na zajęcia celluSTOP można przyjść w poniedziałek o godz. 20:30 lub w czwartek o godz. 19:30.
      
       Aby skorzystać z promocji należy w okresie 3 – 15 luty przyjść do CT Promyk (przed zajęciami zumby lub celluSTOP) wraz z nowa osobą. Jedynie nowa uczestniczka wykupuje karnet na zajęcia. Dodatkowe informacje można uzyskać w CT Promyk, pod nr tel. 55 611 01 30/40 w godz. 8:00 – 16:00 (od pn. do pt.).
      
       Autor: Zyta Wrzos
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama