UWAGA!

Przeworska obok sprinterskiego podium (łyżwiarstwo szybkie)

Przez dwa dni na torze lodowym w Sanoku rozgrywano mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim łyżwiarzy szybkich. W zawodach uczestniczyła ekipa zawodników z elbląskiego KS „Orzeł”. Najlepszy wynik osiągnęła Ewelina Przeworska zajmując piąte miejsce w wieloboju.

Na ostateczny rezultat miały wpływ wyniki z dwóch startów na dystansach 500 i 1000 metrów. Elbląska panczenistka w pierwszym z nich zajęła czwarte miejsce na 500 m i piąte na 1000 m. Jej klubowi koledzy zajmowali odpowiednio 22 i 26 miejsca – Paweł Toruń, 25 i 27 miejsca – Piotr Sowa oraz 35 i 29 miejsca – Adrian Wielgat. Już po tych startach wiadomo było, że w mocnej konkurencji z udziałem starszych wiekiem i sportowym doświadczeniem panczenistów, elblążanie nie awansują wyżej w klasyfikacji po drugim dniu zawodów. Takie szanse miała jeszcze Ewelina Przeworska, lecz pobiegła słabiej w drugim dniu mistrzostw zajmując szóste miejsca na obu dystansach. Po podsumowaniu wyników z obu dni, Ewelina Przeworska zajęła ostatecznie piąte miejsce w wieloboju.
       Przed elblążanką kolejny ważny start. W dniach 16 – 17 stycznia, w Zakopanem rozegrane zostaną mistrzostwa Polski w łyżwiarskim wieloboju.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama