UWAGA!

Puchary dwóch marszałków rozdane (żeglarstwo)

W sobotę (4 lipca) w Krynicy Morskiej odbyły się III regaty o Puchar Marszałków Województw Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Pomimo kapryśnej aury, słabych i zmiennych wiatrów na trasach trzech wyścigów wyłoniono najlepszych.

Na trasach w przyjaznej sportowej atmosferze ścigało się ponad 100 żeglarzy na 23 jachtach. W grupie I zwyciężyła „Czeczena” (Grzegorz Szlendak) przed „Tarsziszem” (Janusz Rutkowski) i „Papago” (Łukasz Politański). W grupie II zwyciężył jacht „Grog” (Krzysztof Boss) przed „Vega-Alfą” (Leszek Kapczyński) i „Szumanem” (Henryk Fall). Natomiast w III grupie zwyciężył jacht „Mała” (Andrzej Grynkiewicz) przed „Olafem” (Jarosław Barkowski) i „Casiope” (Sławomir Kwiatkowski).
       Poza loterią, w której można było wygrać 5 - konny silnik, organizatorzy zapewnili uczestnikom miłe spędzenie czasu przy akompaniamencie występów muzycznych.
       Dziękując sponsorom, osobom zaangażowanym w organizację, uczestnikom i gościom organizatorzy zapraszają za rok do Fromborka na kolejne regaty „dwóch marszałków”.
      
oprac. rp
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama