Punkty nie dla Concordii

Elbląg, Punkty nie dla Concordii

Concordia Elbląg przegrała w Tomaszowie Mazowieckim z tamtejszą Lechią na zakończenie ligowego grania w 2019 r. Podopieczni Łukasza Nadolnego nie znaleźli sposobu na doskonale spisującego się bramkarza rywali.

Concordia Elbląg dziś zainaugurowała rundę rewanżową. Pomarańczowo – czarni nie potrafili jednak pokonać bramkarza Lechii Tomaszów Mazowiecki. W pierwszej połowie to podopieczni Łukasza Nadolnego mieli więcej okazji do otwarcia wyniku, ale doskonale sprawował się bramkarz gospodarzy Mateusz Awdziewicz.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się na Concordii w drugiej części meczu. Wynik spotkania w 60. minucie otworzył Kamil Szymczak. Gospodarze dążyli do podwyższenia rezultatu. Ta sztuka udała im się dopiero w 88 min., kiedy to Pawła Łakotę pokonał Bartosz Snopczyński.

Concordia Elbląg kończy 2019 r. na 9 miejscu w tabeli III ligi z dorobkiem 26 punktów (7 zwycięstw, 5 remisów, 6 porażek). Bilans bramkowy: 23:25.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Concordia Elbląg 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 – Szymczak (60. min.), 2:0 – Snopczyński (88. min.)

Concordia: Łakota – Maciejewski, Maciążek, Pawłowski (64′ Goliasz), Bukacki, Skierkowski (64′ Dankowski), Szawara, Lisiecki, Duda (84′ Ratajczyk), Lewandowski, Sulewski (46′ Tomczuk)

Zobacz tabelę III ligi

• Brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, Duda niestety trafia raz na tysiąc strzałów a to mści się na całym zespole. Napastnik który strzela zaledwie 5 bramek w osiemnastu spotkaniach do tego szereg nie wykorzystanych rzutów karnych dyskwalifikuje go z pierwszego składu. Piszę to nie z złośliwości do niego, pisze bo takie są fakty. Jeden z napastników Lechii, którzy do dzisiaj byli w strefie spadkowej strzelił w jesiennej rundzie 12 bramek. Jest różnica? Jest!