UWAGA!

Radosław Łuczak ograł czołówkę ligi squasha

 Elbląg, Radosław Łuczak ograł czołówkę ligi squasha
fot. MOSiR

9 i 16 lutego rozegrano kolejne pojedynki indywidualne w lidze squasha. obrą dyspozycję tym razem zaprezentował Radosław Łuczak, który okazał się lepszy od czołowych zawodników ligi. To sprawia, że kolejne lutowe mecze zapowiadają się bardzo emocjonująco.

Amatorska Liga Squasha nie zwalnia tempa. 9 i 16 lutego rozegrano kolejne mecze, które oprócz sportowych emocji przyniosły także ciekawe rozstrzygnięcia. Tym razem przypomniał o sobie Radosław Łuczak, najwyżej sklasyfikowany zawodnik z Elbląga w Polskiej Federacji Squasha. Wygrana z jednymi z najlepszych zawodników ligi, sprawia że rozgrywki z tygodnia na tydzień stają się coraz bardziej atrakcyjne.
       - Rozgrywki w lidze squasha robią się coraz ciekawsze, wszystko zaczyna się rozkręcać, co nas jako organizatorów bardzo cieszy - mówi Mateusz Skorek.
       Potwierdzeniem tych słów jest postawa Radosława Łuczaka, który w swoim pierwszym meczu pokonał 3:0 Bartka Mateusiaka i jak się okazało był to dopiero początek jego dobrych występów. W kolejnych pojedynkach potwierdził swoją wysoką dyspozycję i okazał się lepszy od dwójki czołowych zawodników ligi. Najpierw wygrał 3:1 z Arkadiuszem Mateusiakiem, najlepszym graczem stycznia, a następnie 3:0 ograł trzeciego zawodnika stycznia Sławomira Grudzińskiego.
       Wysoką formę prezentuje także Arkadiusz Mateusiak i choć tym razem musiał uznać wyższość wspomnianego już Radosława Łuczaka, to w kolejnych meczach udowodnił, że także w lutym zamierza powalczyć o miano najlepszego gracza. W czterech kolejnych meczach zanotował wygrane, nie oddając przy tym ani jednego seta.
      
       Wyniki spotkań z 9 i 16 lutego: Arkadiusz Mateusiak - Bartek Mateusiak 3:0, Arkadiusz Mateusiak - Grzegorz Stępień 3:0, Arkadiusz Mateusiak - Piotr Stępień 3:0, Bartek Mateusiak - Arkadiusz Zgliński 3:0, Krzysztof Krochmal - Arkadiusz Mateusiak 3:0, Radosław Łuczak - Bartek Mateusiak 3:0, Arkadiusz Mateusiak - Arkadiusz Zgliński 3:0, Sławomir Grudziński - Bartek Mateusiak 3:0, Sławomir Grudziński - Arkadiusz Zgliński 3:0, Radosław Łuczak - Arkadiusz Mateusiak 3:1, Sławomir Grudziński - Piotr Stępień 3:0, Krzysztof Krochmal - Bartek Mateusiak 3:0, Arkadiusz Zgliński - Piotr Stępień 3:0, Radosław Łuczak - Sławomir Grudziński 3:0.
      
       Więcej informacji o rozgrywkach można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu, w zakładce imprezy sportowe.
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama