UWAGA!

Rafał Staszewski z brązowym medalem (boks)

 Elbląg, Rafał Staszewski z brązowym medalem (boks)
fot. nadesłana

Zawodnik elbląskiej Kontry Rafał Staszewski wrócił z brązowym medalem z prestiżowego turnieju Brandenburg Cup 2014 we Frankfurcie n. Odrą.

Po wygranej walce ćwierćfinałowej z reprezentantem Rosji nie powtórzył tego sukcesu w pojedynku półfinałowym z Bułgarskim zawodnikiem Blagoyem Naydenovem.
       Bułgar okazał się wymagającym przeciwnikiem, o czym świadczą jego tytuły np. Mistrza Europy z 2012 roku, z trzykrotnie większym dorobkiem stoczonych walk od elblążanina.
       Mimo to, Rafał Staszewski pozostawił po sobie we Frankfurcie bardzo dobre wrażenie jako sportowiec, pokazując ducha walki i serce prawdziwego wojownika.
       Trener młodzieżowej Kadry Narodowej widzi w Staszewskim pięściarza z przyszłością, w którego warto inwestować. Sami trenerzy Stemplewscy widzą Rafała w przyszłości walczącego zawodowo. Warto podkreślić, że zawodnik UKS Kontra od listopada 2013 r. zaczął startować w wyższej kategorii wagowej (81 kg) i od tego czasu odnosi widoczne sukcesy sportowe, co w tym przypadku nie jest tak prostą sprawą jak się wydaje, ponieważ większość zawodników zbija wagę.
       Obecnie będzie uczestniczył w treningach w klubie, gdzie pod okiem trenerów Kamila i Krzysztofa Stemplewskich będzie przygotowywał się do udziału w drugiej edycji Pucharu Ziem Nadbałtyckich. Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki za Rafała.
      
      
Łukasz Ziółkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama