Rekordy życiowe pobite

Elbląg, Rekordy życiowe pobite

W ubiegły weekend łyżwiarze Orła Elbląg brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Sanoku. Wystartowało na nich 10 naszych zawodników. Padło 16 rekordów życiowych. W kategorii junior D Jakub Olak zdobył brązowy medal na dystansie 1000 metrów, co uplasowało go na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej.

W tej samej kategorii Michał Krause z czasem 1.29,239 zyskał klasę sportową kadet. W kategorii juniorek C na dystansie 1500 metrów ze świetnej strony pokazała się Katarzyna Reindl plasując się na czwartym miejscu. W kategorii mężczyzn Jędrzej Borowiecki zajął czwarte miejsce na dystansie 1000 metrów. Zawodnicy uzyskali bardzo obiecujące wyniki zważywszy na to, że ostatni trening na lodzie odbył się miesiąc temu na obozie przygotowawczym. Już za dwa tygodnie naszych zawodników czekają Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Giżycku.