UWAGA!

Rozegrali turniej brydża

 Elbląg, Rozegrali turniej brydża
fot. Michał Skroboszewski

W Elblągu odbył się otwarty turniej brydża sportowego pod hasłem "Cud nad Wisłą". Na starcie stanęli brydżystki i brydżyści z  Elbląga oraz regionu.

Po ciekawej i zaciętej rywalizacji w imponującym stylu zwyciężyli Zbigniew Bando i Zbigniew Listewnik Elbląg o 37,33  punkty wyprzedzając duet Ryszard Pichla Braniewo - Krzysztof Nagielski Kwietniewo oraz parę Anna Dworakowska Suchacz - Marek Czapliński Elbląg.  - Cieszę się, że zostałam zaproszona na to spotkanie i turniej. Przybyłam z koleżankami i kolegami, żeby uczcić pamięć bohaterów heroicznej walki w obronie Polski. Te piękne karty powinniśmy szanować, pielęgnować i przekazywać młodszym pokoleniom Polaków - mówi elblążanka Renata Bieda.

Sędzią główny głównym zawodów był arc. MM. Bogusław Gierulski z Elbląga, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Brydża Sportowego. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza na otwarty Letni Mityng Brydżowy, który odbędzie się w Hotelu Młyn w Elblągu w poniedziałek 17 sierpnia o godz. 17:00.

- Mamy nadzieję, że zaszczycą nas państwo swoją obecnością i będziemy przyjemnie spędzać czas przy zielonych, brydżowych stolikach. Oczywiście turniej zostanie rozegrany zgodnie z zasadami Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi COVID-19 - mówi wiceprezes ESBS Henryk Łęcki.

Henryk Łęski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Henryk Łęski"w podpisie a w tekście artykułu "mówi wiceprezes ESBS Henryk Łęcki. "Ktoś powie czepianie ale jest to istotne z punktu widzenia brydżysty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    sceptyk(2020-08-13)
Reklama