UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszają Biegi na Orientację

 
Elbląg, Ruszają Biegi na Orientację
Fot. MOSiR

W sobotę, 19 września, rozpoczyna się 12 edycja Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Start pierwszego biegu o godz. 10 w Lesie Miejskim Bażantarnia, przy restauracji „Myśliwska”. Na imprezę można zapisać się drogą mailową lub na miejscu, w biurze zawodów. Wstęp wolny.

Grand Prix Elbląga jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Podczas wakacji z MOSiR-em odbyły się dwa biegi, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Biegi w każdej postaci zyskują coraz większą popularność, szczególnie, gdy trasy wiodą przez lasy i parki.

- Podczas każdego biegu organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Przez cały sezon rozegranych zostanie 9 biegów, w których uczestnicy będą zdobywać punkty. W punktacji generalnej wlicza się 7 najlepszych rezultatów. Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego grand prix odbędzie się w czerwcu 2021 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga – mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR w Elblągu.

W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem. A zasady są bardzo proste – celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych w lesie punktów kontrolnych. Biegacze mają do pomocy szczegółową mapę.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonywać na niżej podany adres email lub numery telefonów: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub nr tel. kom. 603778389 albo 505246602. Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię. Kategoria kobiet, mężczyzn i open - tylko imię i nazwisko. Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów i dzieci. Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody można się zapisać również 15 minut przed startem imprezy.

Regulamin i terminy biegów dostępne na stronie MOSiR.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Czy na pewno są to prawdziwe informacje? Czy jest inne miejsce zawodów? Dąbrowa. .. .Proszę przed napisaniem zapoznać się z miejscem zawodów a nie pisać glupoty
Reklama