UWAGA!

Rywalizowały domy dziecka (tenis stołowy)

W Elblągu rozegrany został turniej tenisa stołowego dla dzieci z domów dziecka. Impreza została zorganizowana z okazji 30-lecia istnienia Domu Dziecka w Elblągu.

Z okazji 30-lecia istnienia Domu Dziecka w Elblągu rozegrany został turniej tenisa stołowego.
     - Do turnieju zaproszone zostały reprezentacje domów dziecka z naszego regionu - informuje Łukasz Fekieta, opiekun w elbląskim Domu Dziecka. - Na zaproszenie odpowiedziały domy dziecka z Malborka, Fromborka oraz Morąga. W imprezie tej na pierwszym miejscu liczyła się dobra zabawa, a rywalizacja sportowa zeszła na dalszy plan. Mimo tego dzieci bardzo ambitnie podeszły do zawodów, a cały turniej należy uznać za udany.
     W turnieju indywidualnym dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Michalina Trzciałkowska z Malborka, druga była Beata Oleszczuk z Fromborka, a trzecia - Patrycja Radomska z Elbląga. Natomiast w turnieju chłopców dwa pierwsze miejsca przypadły zawodnikom z Morąga. Zwyciężył Rafał Pruchniewski, drugi był Karol Słapiński, a trzecią lokatę zajął zawodnik z Fromborka Paweł Niedźwiecki.
     W turnieju drużynowym najmocniejsi okazali się młodzi tenisiści z Morąga, wyprzedzając Dom Dziecka z Fromborka, a na trzecim miejscu uplasowali się gospodarze, czyli reprezentacja elbląskiego domu dziecka.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama