UWAGA!

Seniorzy w tańcu

Elbląg, Agnieszka i Mariusz Dziurawiec
Agnieszka i Mariusz Dziurawiec (fot. nadesłane)

Elbląskie pary taneczne - Agnieszka i Mariusz Dziurawiec oraz Anna i Jarosław Kraińscy odniosły kolejny sukces. Zajęły I i III miejsce na międzynarodowym turnieju - 33 Central - Europa - Cup 2011, który rozegrany został w zaprzyjaźnionym z Elblągiem niemieckim Leer. Będzie je można zobaczyć już w najbliższą niedzielę podczas Turnieju Pomosty na Grand Prix Polski Senior Open +.

Turniej o Puchar Środkowej Europy odbył się 12 czerwca w niemieckim mieście Leer. Elblążanie startowali w kategorii Rising Star 35-45 lat. I miejsce - Dziurawiec Mariusz, Dziurawiec Agnieszka, III miejsce - Kraiński Jarosław, Kraińska Anna.
       - Cieszymy się, że oprócz dzieci i młodzieży swoje pasje taneczne rozwijają starsi elblążanie - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid i trener tańca - Już od pewnego czasu, z sukcesami, reprezentują Elbląg na turniejach w kraju i za granicą.
       A już w najbliższy weekend, 25 i 26 czerwca, na sali widowiskowo - sportowej CSE Światowid odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego "Pomosty". Po raz pierwszy w trakcie trwania turnieju odbędą się zawody, w których wystąpią seniorzy - w niedzielę, 26 czerwca odbędzie się Turniej Towarzyszący - Hobby Open oraz Grand Prix Polski Senior Open +. Turnieje rozpoczną się o godz.12.00.
       - Tańczą dzieci, młodzież, dorośli i dojrzali, a tegoroczne POMOSTY są tego doskonałym przykładem - dodaje Antoni Czyżyk. - Zapraszamy na turniej wszystkich tych, którzy nie mają odwagi spróbować, żeby chociaż zobaczyli, co można przy odrobinie chęci, zapału i ćwiczeń.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama