UWAGA!

Skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

 Skuteczny sposób na zgrabną sylwetkę

Wakacje dobiegają końca i zastanawiasz się, którą formę fitness wybrać, by wypracować zgrabną sylwetkę na przyszły sezon? Podpowiadamy, jeżeli lubisz wodę i chcesz wybrać najmniejszą formę obciążenia dla organizmu, przy stosunkowo dużej liczbie spalonych kalorii – już dziś zapisz się na aqua aerobik z EL WOPR.

Tego typu zajęcia zalecane są dla każdego, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Fitness w wodzie wskazany jest zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form rekreacji fizycznej.
      
       Wpływ ćwiczeń w wodzie jest nieoceniony. U wszystkich osób ćwiczących systematycznie zauważa się poprawę cech motorycznych takich jak wytrzymałość, gibkość, wydolność. Podczas aqua aerobiku spalamy o wiele więcej kalorii w porównaniu z ćwiczeniami na sali gimnastycznej. Angażowane są tu wszystkie grupy mięśniowe, ćwiczenia natomiast są bardzo bezpieczne i efektywne. Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością ze względu na sposób i profesjonalizm ich prowadzenia.
      
       Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem, a zajęcia odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu do aqua aerobiku - dwa razy w tygodniu i trwają 30 min.
      
       Proponujemy zajęcia prowadzone na Krytej Pływalni MOSiR przy ul. Robotniczej 68 w Elblągu:
       I grupa: poniedziałek 17.40 i czwartek 17.05
       II grupa: wtorek i czwartek 20.35.
      
       Karnet na zajęcia w danym miesiącu kosztuje 110 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

 


       Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zaprasza również do zapoznania się z pozostałą ofertą na aqua aerobik prowadzony w innych obiektach.
      
       Zapisy i informacje:
       Biuro Elbląskiego WOPR
       ul. Robotnicza 68 Elbląg (budynek Krytej Pływalni MOSiR)
       tel. 55 230 40 55
       e-mail: elwopr@tlen.pl
       www.elblaskiewopr.pl
       Biuro czynne od poniedziałku do piątku 9–15.
      

------- Reklama -------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie