UWAGA!

Spartakiada w biegu na orientację

 Elbląg, Spartakiada w biegu na orientację
(fot. nadesłana)

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF zaprasza wszystkich elbląskich uczniów do udziału w II rundzie spartakiady, której celem jest nie tyko sportowa rywalizacja, ale zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu  i rekreacji w plenerze, nauczenie orientowania się w terenie według mapy, nauczenie samodzielnego podejmowania decyzji.

Najbliższe zawody odbędą się w Bażantarni w piątek, 18 września. Centrum zawodów przy wiacie „Irenka”. Start pierwszego zawodnika o godz. 9. Odbędą się jeszcze trzy rundy organizowane specjalnie dla młodzieży w piątki. Natomiast w soboty odbywać się będą kolejne rundy XII Grand Prix Elbląga w biegu na orientację. Szczegóły na stronie www.mosir.elblag.eu

Regulamin zawodów został wysłany do każdej szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Ponadto znajduje się na stronie www.ekogryf.pl. W zawodach może wziąć udział dowolna liczba uczniów pod warunkiem wcześniejszego ich zgłoszenia na adres e-mail: ekogryfbno@onet.pl w celu wydrukowania odpowiedniej ilości map oraz sporządzenia listy startowej i przydzielenia chipów (elektroniczny system pomiaru czasu Sport-Ident). Dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie uczestników do 16 września do godz.21

Walczymy o tytuł najlepszej szkoły w biegu na orientację. Klub EKO GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa MND „Północny Wschód” przy wsparciu Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego przeprowadzi jeszcze trzy rundy spartakiadowe tj. 18.09 (piątek) - park Bażantarnia; 23.10 (piątek) - park Kajki; 6.11 (piątek) - park Modrzewie.

Po pierwszej rundzie w kategorii szkół ponadpodstawowych wśród dziewcząt prowadzi Zespół Szkół Technicznych, a wśród chłopców – II LO. W kategorii szkól podstawowych - SP 21. Informujemy ponadto że szkoły nie ponoszą z tytułu startu uczniów w zawodach spartakiadowych żadnych opłat. Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach. Życzymy przyjemnych wrażeń.

 

 

 

 

Organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama