UWAGA!

Spędź Dzień Dziecka na dwóch kółkach

 
Elbląg, Spędź Dzień Dziecka na dwóch kółkach
fot. MOSiR

MOSiR zaprasza na cykl rowerowych piątków z MTB w elbląskiej Bażantarni. Czwarte spotkanie użytkowników rowerów terenowych odbędzie się dzisiaj (1 czerwca). Zbiórka o godz. 18 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni.

- "Rowerowe piątki MTB" to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w zmiennych warunkach terenowych. Z uwagi na Dzień Dziecka zajęcia warsztatowe zastąpimy dzisiaj spokojną przejażdżką po Bażantarni. Nie zabraknie także drobnych prezentów dla naszych milusińskich, których zapraszamy ze swoimi rodzicami/opiekunami – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.
       Cykl imprez Rowerowe piątki MTB zaczął się 11 maja i będzie trwał do 22 czerwca włącznie. Spotkania rowerzystów odbywają się w każdy piątek zawsze o godz. 18 przy wiacie MOR GreenVelo w Bażantarni (polana z wiatami). Czas trwania imprezy to 2 godziny. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.
       Zapraszamy w piątek, 1 czerwca do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować terenowej jazdy na dwukołowcach.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A miasteczko rowerowe w Elblągu nadal ruina. WSTYD -prezydent i WORD. Nawet w dniu dziecka dzieciom nie zrobiliście nowego miasteczka.
Reklama