UWAGA!

Sportowa Sobota w Tolkmicku

W sobotę 19 kwietnia w Tolkmicku Stowarzyszenie Lokalne Salos przeprowadziło Regionalne Igrzyska Salezjańskich Organizacji Sportowych Salos - informuje Piotr Ćwikliński z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Tolkmicku.

Igrzyska rozpoczęły się mszą św. o godz. 9, a po niej, o godz. 10, dokonano uroczystego otwarcia igrzysk i rozpoczęły się rozgrywki. Rywalizowano w trzech konkurencjach: piłce nożnej, piłce siatkowej oraz tenisie stołowym. Do igrzysk zgłosiły się drużyny z: Sępopola, Suwałk, Sokołowa, Ostródy-Wałdowa oraz z Tolkmicka.
     Mecze piłki nożnej odbywały się na dolnym boisku. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Suwałk. Rozgrywki w piłkę siatkową odbywały się w hali sportowej Gimnazjum w kategoriach dziewcząt i chłopców. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna z Suwałk, w kategorii chłopców - Tolkmicko. Natomiast tenis stołowy rozgrywany był w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w kategorii chłopców i dziewcząt z podziałem na grupę starszą i młodszą. W grupie młodszej pierwsze miejsce zajęli goście z Suwałk - dziewczęta oraz z Sokołowa - chłopcy. I tak samo w grupie starszej Suwałki - dziewczęta oraz Sokołów - chłopcy.
     

 

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama