UWAGA!

Sportowy festyn na zakończenie lata

 
Elbląg, Sportowy festyn na zakończenie lata
fot. MOSiR

W najbliższą sobotę (25 sierpnia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatni wakacyjny festyn rodzinny na torze łyżwiarsko-wrotkarskim „Kalbar”. Zabawa rozpocznie się o godz. 11, a w jej programie znajdą się m.in. zajęcia Zumby.

Okres wakacyjny powoli dobiega końca, więc warto spędzić wolny czasu na świeżym powietrzu. Propozycją na najbliższą sobotę jest sportowy festyn rodzinny organizowany na torze Kalbar. Impreza odbędzie się w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”.
       - Zapraszamy wszystkich mieszkańców od godz. 11:00 na tor przy ul. Agrykola – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. – Do dyspozycji uczestników festynu będą: boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kort do tenisa ziemnego. Natomiast na miłośników rolek czeka tor, na którym każdy chętny będzie mógł poprawić swoje umiejętności jazdy (jazda na rolkach odbywa się na własnym sprzęcie). Wspólnej zabawie towarzyszyć będzie muzyka. Zakończenie festynu planujemy około godz. 18.
       Zabawa na boiskach czy jazda na rolkach, to nie jedyne atrakcje jakie czekać będą uczestników festynu. W godz. od 13.00 do 14.00 odbędą się warsztaty zumby. Każdy chętny będzie mógł przez godzinę poćwiczyć wspólnie z instruktorem. Najmłodsi będą mogli także zakupić watę cukrową i lody.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama