UWAGA!

Sportowy weekend z portElem

 Elbląg, Sportowy weekend z portElem

Większość elbląskich zespołów zakończyła już sezon 2017/18. W najbliższy weekend po raz ostatni przed własną publicznością zagrają piłkarze Concordii, w Elblągu odbędzie się także Finał wojewódzki Kinder + Sport w minisiatkówce.

Siatkarki emocje
       W sobotę (9 czerwca) o godz. 9 w HSW przy al. Grunwaldzkiej rozpocznie się Finał wojewódzki Kinder+ Sport w minisiatkówce dziewczynek i chłopców. Do finałów wojewódzkich zakwalifikowało się 5 drużyn IKS Atak - trzy drużyny chłopców i dwie drużyny dziewczynek, z dużymi szansami zakwalifikowania się do finału ogólnopolskiego. W turnieju weźmie udział 48 drużyn, które w klasyfikacji końcowej po pięciu turniejach eliminacyjnych znalazły się w pierwszej ósemce. Po rozegraniu wojewódzkiego turnieju finałowego w Elblągu dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii będą reprezentowały nasze województwo w Finale Ogólnopolskim, który odbędzie się w Zabrzu w dniach 6-8 lipca. W sobotę mecze w kategoriach dwójek, trójek i czwórek będą rozgrywane w godz. 9-17, dziewczynki rywalizować będą od 10 do 13, a chłopcy od 13 do 17.
      
       Concordia z Romintą
       Pomarańczowo-czarni pojedynkiem z Romintą Gołdap pożegnają się z elbląskimi kibicami. Piłkarze Concordii bardzo chcieliby pozostawić po sobie dobre wrażenie i zgarnąć pełną pulę. Warto przypomnieć, że w tym sezonie podopieczni Łukasza Nadolnego przegrali na własnym boisku tylko raz, z zespołem, który już kilka kolejek temu zapewnił sobie awans do III ligi. Jeśli chodzi o pojedynek z Romintą, to elblążanie mogą się nieco obawiać, bo w listopadzie minionego roku, to rywale wygrali u siebie 1:0. Czy naszej drużynie uda się zrehabilitować i pokonać zespół, który ma tylko trzy punkty mniej dowiemy się w sobotę. Początek pojedynku na boisku przy ul Krakusa o godz. 17.
      
      
      
red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama