UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Start potrzebuje 200 tysięcy złotych, by zagrać w Superlidze

 
Elbląg, Start potrzebuje 200 tysięcy złotych, by zagrać w Superlidze
fot. Anna Dembińska

Zarząd Kram Startu Elbląg wystosował komunikat prasowy, w którym informuje o trudnej sytuacji finansowej klubu i prosi o wsparcie. Obecnie do zamknięcia budżetu na sezon 2018/2019 i sprawnego funkcjonowaniu zespołu brakuje 200 tys. zł. W przypadku niezebrania wymaganej kwoty zespół może zostać wycofany z rozgrywek PGNiG Superligi kobiet!

Poniżej publikujemy komunikat prasowy Elbląskiego Klubu Sportowego:
      
       Elbląski Klub Sportowy Start przed sezonem 2018/19 PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet znalazł się w trudniej sytuacji finansowej. Do zamknięcia budżetu klubu, który pozwoli na start w zbliżających się rozgrywkach PGNiG Superligi, brakuje 200 tys. zł. Do tej sytuacji przyczyniła się decyzja jednego z większych sponsorów o wycofaniu się ze sponsorowania klubu.
       Zarząd klubu czyni starania dotyczące pozyskania środków finansowych, które pozwolą zagwarantować stabilność budżetu.
       Po wycofaniu się jednego ze sponsorów, zarządowi udało się pokryć większą część tej straty poprzez pozyskanie nowych partnerów. Niestety środków dalej brakuje. Decyzją zarządu wydatki na sezon 2018/19 zostały zredukowane poprzez m.in. zmniejszenie wysokości wynagrodzeń zawodniczek. Ważnym aspektem działań zarządu jest poszukiwanie nowych sponsorów i partnerów klubu. Prowadzone rozmowy z nowymi podmiotami zmierzają w dobrym kierunku. Liczymy, że w najbliższym czasie doprowadzimy do podpisania umów sponsoringowych i będziemy mogli przekazać oficjalną informację o współpracy wszystkim miłośnikom naszego klubu. Kolejnym elementem wsparcia naszego klubu będzie możliwość przekazania środków pieniężnych na konto crowdfundingowe, które klub w najbliższym czasie uruchomi. Poinformujemy o szczegółach tej akcji poprzez naszą stronę internetową oraz social media.
       W trudnej sytuacji finansowej, w której klub się znalazł zwróciliśmy się z prośbą do Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego oraz do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Elblągu Marka Pruszaka o dodatkowe wsparcie finansowe. Niestety podczas spotkania w dniu 19.06.2018 r. Prezydent odmówił zagwarantowania dodatkowych środków, a Przewodniczący bez formalnego wniosku Prezydenta do Rady Miejskiej nie jest w stanie przeprowadzić zmian w budżecie miasta. Z wielkim bólem i rozczarowaniem musimy poinformować wszystkich sympatyków Elbląskiego Klubu Start Elbląg, że w aktualnej kondycji finansowej, bez kolejnych środków z miasta i od sponsorów, zarząd zmuszony będzie do podjęcia decyzji o wycofaniu zespołu z rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Apelujemy do Prezydenta Elbląga o zmianę decyzji i pomoc w utrzymaniu elbląskiego zespołu piłki ręcznej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Jednocześnie swój apel kierujemy także do kibiców, przyjaciół i lokalnych przedsiębiorców o wsparcie finansowe naszego klubu. Ze swojej strony zarząd deklaruje aktywne działania na rzecz pozyskiwania nowych sponsorów oraz ścisłe przestrzeganie dyscypliny finansowej.
      
Stanisław Tomczyński, Prezes Zarządu EKS Start Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama