UWAGA!

Startuje piłkarska liga amatorów

 Elbląg, Startuje piłkarska liga amatorów
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po premierowej organizacji Piłkarskiej Amatorskiej Ligi Amatorów zdecydował o kontynuacji tego typu rozgrywek. Tym razem będą one prowadzone w systemie dwu rundowym jesień i wiosna sezon 2012/13.

W rozgrywkach będzie uczestniczyło tylko 10 zespołów, a organizator zastrzega sobie prawo ich doboru.
       Mecze w rundzie jesiennej w systemie „każdy z każdym” rozpoczną się 19 września w godz. 18 - 20, a zakończą 31 października i będą rozgrywane na „Orlikach” przy szkołach SP 6 i SP 14, w jednym terminie na ul. Skrzydlatej.
      
       Zgłoszenia przyjmowane będą mailowo pod adresem dariusz.zapolski@mosir.elblag.eu do dnia 13 września, na druku zgłoszenia dostępnym na stronie. (Krótki termin przyjmowania zgłoszeń podyktowany jest kłopotami z dostępnością boisk).
      
       Warunkiem przyjęcia zespołu do rozgrywek jest przesłanie wraz ze zgłoszeniem dowodu wpłaty lub potwierdzenia przelewu opłaty wpisowej, która wynosi 250 zł od zespołu (na koszty sędziów i opieki medycznej).
      
       Opłaty należy dokonać w kasie MOSiR przy ul. Karowej 1 w Elblągu (poniedziałek - piątek w godz. 10 - 14) lub na konto:
       Bank Millennium SA O/Elbląg 05 1160 2202 0000 0000 6191 2128.
       W przypadku rezygnacji zespołu z udziału w rozgrywkach przed 19 września opłata wpisowa zostanie zwrócona.
      
       Więcej informacji można uzyskać w dziale imprez i szkoleń MOSiR pod nr tel. 55 6424530 lub adresem email imprezy@mosir.elblag .
      
       Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 września (poniedziałek) w sali konferencyjnej MOSiR przy ul. Karowej 1 w Elblągu o godz. 16.
       Zapraszamy do uczestnictwa w rozgrywkach.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ee tam u Zibiego tylko 50 zł wpisowe i również są sędziowie ci co na ELH
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  emlpn. futbolowo. pl(2012-09-06)
 • 50 zł ? Chyba 300,sedziowie smieszni, jedne zespoły dostaja piłke za 50 zł a inne mimo że sa dużo niżej Pendrive dla każdego, poczas ligi dodawane są drużyny, jedne ekipy graja z dodanymi drużynami inni grają z poprzednikami, Regulamin ? Śmieszny ! jest aktualny przez 2 kolejki później idzie w zapomnienie, nie polecam
 • I Zibi Liga i PELA to jeden wielki śmiech. I tam i tutaj ci sami gracze w kilku różnych drużynach. I tam i tutaj walkowery (bo słabiakom nie chce się grać z lepszymi albo ktoś nie zapłacił). Nagrody symboliczne, w Zibi Lidze wykluczenia, w PELA nie ma wykluczeń choć być powinny. Z kolei w PELA chodzi śmieszny facet z notesikiem i po meczu pyta graczy, kto ile strzelił goli. Organizacja leży i tu i tam. Faceci z MOSiRu nadal mają dobre samopoczucie i chca to ciągnąć dalej. Tylko po co? Znowu jakieś Alkosy albo inne Wolves pozgłaszają i co drugi mecz to walkower.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kipketer(2012-09-07)
 • Kikpeter, tylko że oni chcą grać a nawet jak oddają walkowera to nie za twoje pieniądze, a ty jesteś zwykłym pionkiem i cieciem i siedzisz w domu bo jak byś wyszedł na boisko to byś nogi połamał, moze nie mieli stażu jak jakieś tam inne zespoły ale biegali bo widziałem ich w akcji, te słabsze zespoły, więc proszę cie oszczędzaj oddech i morde tam zamknij
 • czegoś nie rozumiem. warunkiem zgłoszenia drużyny jest oplata wysokości 250zl. organizator wybierze spośród zgłoszonych drużyn 10.czyli rozumiem wpłacamy kasę i czekamy na losowanie lub dobry humor organizatora. nie zostaniemy wylosowani, to czekamy na kasę. Tylko nie jest napisane w jakim terminie zwracają ta kasę. takie podejście nie jest mało profesjonalne, ono jest po prostu żenujące
 • Piotrze Delegaczu zycze Ci abys znalazl dziewczyne i zaczal zycie jak normalny facet w twoim wieku a nie żył w młodzieńczych fantazjach marząc o karierze piłkarskiej i pisząc denne komentarze które nikogo nie interesują czy prowadząc stronę na którą sam tylko wchodzisz i informujesz samego siebie o wynikach meczów które rozegrałeś. Czas upływa nieubłaganie i wszystko idzie do przodu, pora skończyć z byciem pinkim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  do pjs2(2012-10-05)
Reklama