UWAGA!

Strażak mistrzem Polski

 Elbląg, Strażak mistrzem Polski
fot. nadesłana

W dniach 27-29 września w miejscowości Chotowa odbyły się 7. Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu Służb Mundurowych. Turniej zgromadził 230 startujących różnych formacji takich jak policja, straż pożarna, komandosi, wojsko, służba więzienna, straż graniczna, i wiele innych formacji.

Adrian Durma reprezentował Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu startując w formule pointfighting i K1, gdzie spisał się rewelacyjnie, zdobywając dwa złote medale oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju. W formule pointfighting Adrian stoczył cztery walki wszystkie kończąc przed czasem przewagą techniczną. W drodze do złota pokonał pracowników policji, aresztu śledczego, ochotniczej straży pożarnej i w finale wojskowego. W najcięższej formule kick boxingu K1 Adrian pokonał też czterech przeciwników z formacji służba ochrony państwa, wojsko, służba więzienna i straż graniczna. 

- Cieszy mnie mój wynik, ale nie do końca jestem z siebie zadowolony. Poziom turnieju był bardzo wysoki, zawodnicy bardzo mocno się przygotowali i każdy chciał wygrać i dawali z siebie 100% - mówi Adrian Durma. - Fajne jest to, że ten turniej jest bardzo wszechstylowy, różne sztuki walki mogą się skonfrontować. Oprócz dwóch złotych medali zostałem wyróżniony jako najlepszy zawodnik tych mistrzostw, co cieszy najbardziej w takim gronie zawodników, tak różnych formacji i sztuk walki. Za tydzień wyruszam na Puchar Europy do Czech. Będzie to ostatni etap sprawdzający przed mistrzostwami świata, które odbędą się za trzy tygodnie. Chciałbym bardzo podziękować Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu kpt. Łukaszowi Kochan za pomoc w wyjeździe i umożliwienie przygotowań do tego turnieju, które zakończyły się takim sukcesem.

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama