UWAGA!

Street dance w Promyku

 Elbląg, Street dance w Promyku
fot. archiwum Lipskeego

Jeszcze nie wiesz, jak to się tańczy? Przyjdź na Maraton Taneczny do CSE Światowid w niedzielę, 7 września. Wstęp wolny.

Street dance to cały szereg różnych form tańca ulicznego takich jak: pooping, locking, tutting, waving, robot dance, hip-hop&party dance. To właśnie te style wykorzystywane są w teledyskach gwiazd muzyki pop i hip-hop. Zajęcia street dance skierowane są do osób, które mają ogromne pokłady energii i chcą ją w ciekawy sposób spożytkować.
       - Uczą zwinności, szybkości, koordynacji ruchów, pomagają rozwinąć w sobie odwagę i umiejętność pracy w grupie – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk - A przede wszystkim dają dużo radości. Od września zajęcia taneczne street dance będą odbywaly się w Promyku.
       Zajęcia street dance poprowadzi Adrian Lipiński znany jako Lipskee. Lipskee to od lat jeden z najlepszych tancerzy popping w Polsce. Szerszej publiczności znany jest z udziału w pierwszej edycji programu „Mam Talent” i swojego show w półfinale. Dzięki jego występom w telewizji po raz pierwszy słowo „popping” dotarło do tak dużej widowni. W trakcie 11 latu pasji tanecznej zdobył liczne tytuły. Wraz z Kaczorexem jako pierwsi Polacy w historii wywalczyli udział w finałach najbardziej prestiżowego turnieju street dance na świecie: Juste Debout.
       W niedzielę, 7 września, będzie można zobaczyć pokaz street dance w wykonaniu Lipskeego, a zaraz potem wziąć udział w warsztatach przez niego prowadzonych. Podczas Maratonu Tanecznego zostaną przedstawione różne zajęcia taneczne, których można nauczyć się w Centrum Tańca Promyk i Elbląskim Klubie Tańca Jantar. Impreza odbędzie się w godz. od 16 do 19.30 w holu głównym w CSE Światowid. Wstęp bezpłatny.
      
      
Maraton Taneczny zostanie zrealizowany przy wsparciu Prezydenta Elbląga
Zyta Wrzos, CT Promyk

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama